Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Červenec 2017
  • 16.07.2017 Ondra Koncert na Konopišti byl BOŽÍ!! Jste fakt maníci. I když pršelo, vůbec to nevadilo. Dík moc
  • 14.07.2017 Jakub Malovaný Hezký den všem, dovoluji si sem vložit odkaz na aktuální rozhovor s Marcelem Gabrielem. Máte-li chuť, můžete si počíst... :) http://jakubmalovany.cz/marcel-gabriel-mnagu-zdorp-nemenil-takove-kapele-snil/
  • 10.07.2017 Marra Ad: Jiří Mně se to naopak líbilo moc a přesně to, co jste (jsi) zkritizoval, já považuji za plusy. Naopak mi přišlo, že na to, že vyšlo nové album a každá jiná kapela by do setlistu nacpala mnohem víc novinek, tak jsme v "Uhh" měli šanci slyšet téměř kompletní Made In Valmez a další BEST OFky. Vzal jsem na koncert přátele, kteří znají jen asi 4 největší hity, a stejně se královsky bavili... LIVE verze jsou super, proto se na koncerty chodí. Kdybych chtěl slyšet "Ne, teď ne" v původním znění, tak si to doma vysolím z YouTube. Tohle prostě ke koncertům patří, tím tuplem, když šlo o přídavek. "Depešáci" při představování kapely mě pobavili. Za mě všechny 4 palce nahoru, chlapci ;)
  • 09.07.2017 Marcel... Mňága Ahoj Jiří, díky za tvůj úhel pohledu. Nám se to líbí tak, jak jsme to v tom Hradišti udělali.
  • 09.07.2017 Jiří Solař Zdravím chlapi. Právě jsem se vrátil z vašeho vystoupení v Uh. Hradišti a musím, říct - zklamání bolí: 1. Koncert pro lidi na náměstí, kteří vás až tak neznají, nemůžete pojmout jako standartní vystoupení, setlist je potřeba postavit jako jakési "greatest hits" - ale to jsm myslel, že víte. 2. Pochopím, že vzhledem k okolnostem hrajete věci níže, než vznikly kdysi v originále - ale rádoby "nový kabát" jim prostě nesvědčí - těžko "vylepšovat" to, co bylo geniální. 3. A kapela, která po 30 či kolika letech existence používá k představování členů coby podklad muziku od jiné kapely? Dovedete si to představit např. v r. 1995 u Stones? Já tedy ne... Píšu to jako člověk, který na vás jezdil před cca 25 lety z Hradiště až např. do Ostravy, tak snad můj názor vezmete pozitivně. Jiří
Červen 2017
  • 03.06.2017 Danny Těším se na zpěvník. Chci si ho vzít sebou na cesty v létě. Je tu naděje, nebo počasí přeje natolik venkovním aktivitám, že se mám těšit na podzim? :)
Květen 2017
  • 30.05.2017 Bob Ahoj, chtěl bych se optat, jak to reálně vidíte se zpěvníkem. Chápu různé peripetie, ale od poslední zprávy o stavu věci je už měsíc, to se něco mohlo stát směrem k lepšímu, ale samo sebou i k horšímu. Přeci jen jsem trošku netrpělivý :). V červenci mířím na dětský tábor a chtěl jsem mládeži v tloukat do hlavy Vaše hity od A-Z, ale zatím to tak nevypadá a zase vyhrajou Chinaski :). Mám se spíš přeorientovat na to, že zpěvník dodá Ježíšek? Neberte to jako rejpání, jen dotaz natěšeného fanouška. Dík za odpověď. Ať to hraje.
  • 29.05.2017 Jáchym P. Zdravím, je nějaká šance, že si budu moc tady na eshopu nebo kdekoliv jinde koupit váš zpěvník, ačkoliv jsem bohužel nebyl vaším přispěvatelem? Strašně moc bych ho chtěl:-)
  • 27.05.2017 CHRZ je rusky XP3 dnes v bytci uplna spica. koncert nezhatila ani praskla fialova struna. TeeBee Dancuľ for everyone.... :-)
tvůj názor
starší příspěvky