Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Únor 2016
 • 24.02.2016 Bary Ahoj kluci,chtěl bych se zeptat.jestli už víte kde budete hrát v Děčíně?Díky.
Leden 2016
 • 07.01.2016 Alex Ahoj Mňágovci, nemôžem sa neopýtať, či plánujete v roku 2016 nejaké koncerty na Slovensku. Konkrétne v Poprade. Nezabudnuteľný zážitok s vami na pive v záhradnej reštaurácii...a po koncerte nezabudnuteľný zážitok na pive vo vašej šatni :) Bohužiaľ, knihu "Z nejhoršího sme uvnitř", ktorú som mal aj podpísanú, som niekomu požičal a už sa ku mne nedostala :(. Už som to nenašiel ani na Vašom e-shope. Teším sa na každý váš album, teším sa na prípadný koncert a prajem vám úspešný a plodný rok 2016.
 • 06.01.2016 PETR FIALA, MŇÁGA Moc DĚKUJEME za všechna přání do Nového roku!!! I my přejeme vám všem, ať se letos daří!!! :-) Taky děkujeme za přízeň a podporu na loňských koncertech, fakt si nemůžu vzpomenout na nějaký "suchý" koncert. :-) Leden+únor máme tradičně volno, od března zase začneme koncertovat všude možně, tak se třeba uvidíme! Máme v plánu obměnit plejlist, zařadit něco nečekaného, osvěžit sebe i vás. Snad se podaří...:-) Mějme se Krásně!
 • 05.01.2016 šotek Kečupe, dík za info. Máš pravdu, že to zní mňágovštěji než Mňága.
Prosinec 2015
 • 31.12.2015 Dušan Martine, Neky, Jardo, Jirko, Pavle, Fili, Franto, Karle, Zuzko, letos jsme Vás viděli s děckama a Gábinou celkem 5 x, nejdříve v Malé Morávce na akcičce u kamaráda Radka a naposled v Opavě na náměstí. Chci Vám všem z Mňágy popřát hodně zdraví a hlavně ať Vám to všem spolu ještě dlouho hraje tak dobře jako letos! Dušan + spol.
 • 29.12.2015 Kečup Ahoj Šotku, Pete Best je dokonalá Midilidí mytifikace - zní to mňágovštěji než Mňága, ale Mňága to není a nikdy nebyla. Naopak Rači budu doma Mňága je, jen nikde nenahraná, písnička se hrála kdysi na koncertech a na desku se neprosadila. Asi tak.
 • 25.12.2015 Pecka Pecka!!! https://www.youtube.com/watch?v=ketr0M9hxQU
 • 24.12.2015 Martin Čižmár Pridávam sa k ostatným vinšovníkom, a MaŽ želám príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2016, nech sa vám všetko darí tak v muzike ako aj v súkromí. Z Banskej Bystrice zdraví Martin.
 • 24.12.2015 Roman Dvořák Ahoj kluci, přeju vám všem krásné vánoce a do nového roku 2016 hodně zdraví. Ať vám to v dalším roce hraje jako doposud - tedy parádně.
 • 24.12.2015 Pája Přeji Vám všem krásné vánoční svátky s těmi ,co máte rádi. Do příštího roku všechno jen to nejlepší a hlavně klíííííd :) :) Ať Vám to pořád tak parádně hraje.....
 • 17.12.2015 šotek Dáreček sice vyšel už dávno, ale chtěl bych se zeptat na 2 písničky. Midi lidi - Pete Best a Chiki liki tu-a - Rači budu doma, protože tyhle 2 písničky jsem od Mňágy nikdy neslyšel ani na koncertech ani nikde jinde. Pokud to nejsou písničky od Mňágy, tak proč jsou na Dárečku? Ale hlavně u Pete Besta (mimochodem velmi pěkná) tam tu Mńágovinu cítím, takže odpoví mi někdo co to je za písníčky? Díky!
 • 11.12.2015 Márcy Milá Mňágo ;), včera jsem s tebou celý koncert v Akropoli prokřepčila a můžu říct, že za poslední dlouhé dny, týdny, měsíce to bylo to nejhezčí, co jsem zažila:) Radost z tebe, tvých textů a tvé pozitivní hudby je nejlepší lék na tuto dobu, kdy se člověk za něčím pořád honí, chvilku si neodpočine a má pocit, že je to stejně všechno k ničemu. Najednou mě osvítí tvoje reflektory a tvoje hudba a mám pocit, že je to stejně všechno jedno, hlavně, když je člověk šťastný v přítomný okamžik. No prostě a jednoduše, díky, že stále jsi a hlavně stále stejná...Těším se příště!!!!
 • 11.12.2015 Jakub Včera v Akropoli asi nejlepší koncert z mnou absolvovaných cca. 30 (zvláště setlistem)!! Díky! Rád bych se také zeptal na překlad čínského zpěvu z písničky "Za teplých letních nocí"...bylo by to možné? Děkuji
tvůj názor
starší příspěvky