Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Prosinec 2015
 • 31.12.2015 Dušan Martine, Neky, Jardo, Jirko, Pavle, Fili, Franto, Karle, Zuzko, letos jsme Vás viděli s děckama a Gábinou celkem 5 x, nejdříve v Malé Morávce na akcičce u kamaráda Radka a naposled v Opavě na náměstí. Chci Vám všem z Mňágy popřát hodně zdraví a hlavně ať Vám to všem spolu ještě dlouho hraje tak dobře jako letos! Dušan + spol.
 • 29.12.2015 Kečup Ahoj Šotku, Pete Best je dokonalá Midilidí mytifikace - zní to mňágovštěji než Mňága, ale Mňága to není a nikdy nebyla. Naopak Rači budu doma Mňága je, jen nikde nenahraná, písnička se hrála kdysi na koncertech a na desku se neprosadila. Asi tak.
 • 25.12.2015 Pecka Pecka!!! https://www.youtube.com/watch?v=ketr0M9hxQU
 • 24.12.2015 Martin Čižmár Pridávam sa k ostatným vinšovníkom, a MaŽ želám príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2016, nech sa vám všetko darí tak v muzike ako aj v súkromí. Z Banskej Bystrice zdraví Martin.
 • 24.12.2015 Roman Dvořák Ahoj kluci, přeju vám všem krásné vánoce a do nového roku 2016 hodně zdraví. Ať vám to v dalším roce hraje jako doposud - tedy parádně.
 • 24.12.2015 Pája Přeji Vám všem krásné vánoční svátky s těmi ,co máte rádi. Do příštího roku všechno jen to nejlepší a hlavně klíííííd :) :) Ať Vám to pořád tak parádně hraje.....
 • 17.12.2015 šotek Dáreček sice vyšel už dávno, ale chtěl bych se zeptat na 2 písničky. Midi lidi - Pete Best a Chiki liki tu-a - Rači budu doma, protože tyhle 2 písničky jsem od Mňágy nikdy neslyšel ani na koncertech ani nikde jinde. Pokud to nejsou písničky od Mňágy, tak proč jsou na Dárečku? Ale hlavně u Pete Besta (mimochodem velmi pěkná) tam tu Mńágovinu cítím, takže odpoví mi někdo co to je za písníčky? Díky!
 • 11.12.2015 Márcy Milá Mňágo ;), včera jsem s tebou celý koncert v Akropoli prokřepčila a můžu říct, že za poslední dlouhé dny, týdny, měsíce to bylo to nejhezčí, co jsem zažila:) Radost z tebe, tvých textů a tvé pozitivní hudby je nejlepší lék na tuto dobu, kdy se člověk za něčím pořád honí, chvilku si neodpočine a má pocit, že je to stejně všechno k ničemu. Najednou mě osvítí tvoje reflektory a tvoje hudba a mám pocit, že je to stejně všechno jedno, hlavně, když je člověk šťastný v přítomný okamžik. No prostě a jednoduše, díky, že stále jsi a hlavně stále stejná...Těším se příště!!!!
 • 11.12.2015 Jakub Včera v Akropoli asi nejlepší koncert z mnou absolvovaných cca. 30 (zvláště setlistem)!! Díky! Rád bych se také zeptal na překlad čínského zpěvu z písničky "Za teplých letních nocí"...bylo by to možné? Děkuji
Listopad 2015
 • 29.11.2015 Luboš Včera naprosto luxusní koncert v Opavě, dorazil jsem z Ostravy a stejně jako v Praze, Ostravě a Havířově jsem si koncert užil. Znal jsem skoro všechny písničky, takže jsem s váma zpíval téměř celý koncert. Těším se na další koncert na severní Moravě!! :-)
 • 29.11.2015 Marek Přijeďte zase do Plzně!!!!! :-) Moc prosím nebo někam poblíž.
 • 28.11.2015 Tony Nejako stále nevidím predvianočný termín koncertu v Bratislave. To mi úplne zničí vianoce, však posledných 8 rokov ste vždy mali koncert. Naozaj neprídete?
 • 23.11.2015 Kubóza Ten text z "Za teplých letních nocí" by měl být zhruba v tomhle znění : Zài wēnnuǎn de xià yuè shēnghuó bù huì jié shù lièchē de guāng hēi'àn xiàngjiāo chuan yuán wú wéiyī èr de
 • 22.11.2015 Kubóza Koncert na Flédě byl nejlepší letošní zážitek ;-) Jinak k čínskému textu Za teplých letních nocí bych se taky rád dostal ;-) PS: Přes google translator to není úplně ideální ;-)
 • 17.11.2015 Martin Knor Díky, Suzan!
 • 15.11.2015 Suzan Díky za návštěvu Uherského Hradiště... Koncert byl luxusní:) těším se na příští:)
 • 11.11.2015 PETR FIALA, MŇÁGA díky za podporu všem!!! Plejlist sem nedám a to jen kvůli tomu, abyste byli překvapeni a taky proto, že ho občas změníme, abysme nehráli furt to samý. Tak se nezlobte a reději se těšte, jo :-) Díky!
 • 11.11.2015 petr petře a mňágo, co hrajete? hoďte sem setlist,ať se můžeme připravit)
 • 07.11.2015 brněnské fanóšek "Hurráááá Kuřim, děkuji ti za to"A řekla má pětiletá dcerka když jsem ji ráno oznámil, že jedem na bazén do této metropole.Na vysvětlenou: má ráda vaši písničku Měsíc(děkuji ti za to...)a byla s náma na konci srpna na vás v Kuřimi v prvé řadě na fesťáku:). Tak mě to pobavilo, že jsem se musel podělit. Jinak Fricso si užijte naplno, byl jsem tam kdysik dávno, tuším v 97 a je to podle mě jedno z nejzajímavějších a nejsvobodnějších amerických měst. Holt ten hippies se nezapře. Ať se daří!
 • 04.11.2015 Martin Čižmár Určené pre ČESKO-MORAVA-LUŽICA-SLOVENSKO: Vážený (Vážená), pri všetkej úcte k Vám, nie je mi jasné za akým účelom do "Názorov" na web MaŽ píšete vaše historicko-politické exkurzie. Na to sú snáď určené iné diskusie a na iných weboch. Aj keď nie som apriori proti slobode prejavu, som toho názoru (snáď nie som sám), že príspevky takéhoto obsahu sú na tejto stránke tzv. od veci, míňajú sa vlastne svojmu účelu, ba sú až rušivé. Pokiaľ nemáte potrebu, akokoľvek sa vyjadriť k MaŽ (či už pozitívne alebo negatívne) sú asi Vaše príspevky zbytočné (na tomto mieste). Snáď sa na mňa za tento názor ani Vy, ani členovia MaŽ a ani ostatní "diskutéri" nenahnevajú, ale nedalo mi to, keďže ako sa povie "všetko má svoje miesto". Ďakujem za pochopenie.
 • 04.11.2015 Česko-Morava-Lužica-Slovensko Odtržení Kosova a Metochie od Srbské republiky jako první vedle SSA podepsaly Německo, Itálie, Francie a Velká Británie, tedy státy, které v roce 1938 podepsaly Mnichovskou dohodu.
Říjen 2015
 • 21.10.2015 Martin Knor MISHA: Asi nééé...
 • 14.10.2015 Misha Krásný večer Mňágo, střihnete si v Šumperku i kousek s Michalem Hrůzou.... :)?
 • 09.10.2015 Martin Čižmár Vážený Peťo, vďaka za tvoju odpoveď (aj na môj príspevok) a vysvetlenie ako sa veci majú. Mám radosť, že chystáte ďalší album (už aby bol čím skôr :-)). Na záver vám všetkým želám všetko dobré, najmä pevné zdravie (predovšetkým v jesenné sychravé dni). Martin z Banskej Bystrice.
 • 08.10.2015 Veľká Morava ČESKO-MORAVA-SLOVENSKO - Československá internetová televízia - Londýn (Extip, Zóna A, Gulerváč), Miki: "Takže pozdravujeme všetkých slovenských rokerov, pozdravujeme bratov Čechov, rokerov, a nezabudnite hlavne chodiť na koncerty, na česko-slovenské kapely, a podporiť česko-slovenskú muziku, dobrú muziku!" http://www.skcz.tv/events/London-Calling-for-CS-punk-rock/
 • 07.10.2015 PETR FIALA, MŇÁGA Ahoj, děkuju upřimně za zájem, ale tyhlety osobní věci si musíme vyřešit sami a řešíme je. Kapely se to v žádném případě nedotklo a nedotkne. ( V říjnu vždycky hrajeme trochu míň neb bubeník Koudyš má vždycky svůj Slet bubeníků, což obnáší tůru asi deseti koncertů. ) Až budu mít něco konkrétního, dám vědět. Jinak jsem zdráv, daří se mi dobře a píšu nový písničky na nový album, těšte se! :-)
 • 04.10.2015 SIMONA Ten kdo pravidelně čte na FB.Filiho vyprávění,tak musel postřehnout, že není u Fialů vše o.k.Škoda,mě osobně to moc mrzí,ale snad se to urovná. Držím palce.
 • 03.10.2015 Martin Čižmár Ahoj Pavel, tvoj príspevok mňa osobne znepokojil, najmä keď od jeho zverejnenia naň Peťo, resp. nikto iný Mňága a Žďorp nereagoval a povedzme si pravdu ani v zverejnenom zozname koncertov to (oproti minulosti) nie je nijak po októbri nabité. Osobne dúfam, že sa nič negatívne v živote MaŽ, resp. Peťa Fialu nedeje, a že ide len o "paranoidnú" poplašnú správu, ktorú niekto z MaŽ vyvráti. Príspevky Peťa formou "Petr píše" pravidelne nesledujem, tak si vlastný názor neviem vytvoriť. Dievča a chlapci z MaŽ dajte vedieť. Váš oddaný fanúšik Martin z Banskej Bystrice.
tvůj názor
starší příspěvky