Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Srpen 2017
 • 29.08.2017 PETR FIALA, MNAGA Karoline: Mrkni, prosim te, na netu na casopis Frontman, napsal jsem tam o tom, dekuju. Radkovi: Na kazdym cedecku je napsany autorstvi kazdy pisnicky. Mrkni na to! :-)
 • 29.08.2017 PETR FIALA, MNAGA Hoj! Zpevnik I vinylovej Made in Valmez davame v zari do vyroby, hned jak to bude hotovy, rozesleme Starterum a dame do prodeje na nasem e shopu a samozrejme I do obchodu a knihkupectvi.
 • 26.08.2017 Vláďa Tak jak s tím zpěvníkem?
 • 25.08.2017 Mara Ahoj, jak to vypada s vydanim Valmezu na vinylu? Diky Mara
 • 25.08.2017 Jarmil Tož chlapi ale, co bude s tím zpěvníkem teda už! Celé prázdniny musím u všech táborových ohňů lovit ty akordy až kajsik z paty! Už to není legrace...! :-P
 • 18.08.2017 Radek ahoj nikde se mi nepodařilo dohledat, kdo je autorem textů a kod hudby jednotlivých písní za celou existenci kapely, kdo to tedy píšete? :-)
 • 01.08.2017 karolina Ahoj, zajímalo by mě, proč už s Vámi nehraje předchozí bubeník, tento nový je skvělý, nic proti němu:), ale Koudyš byl skvělý, tak by myslím stálo za zmínku, proč???? :) Děkuji Karolina
Červenec 2017
 • 16.07.2017 Ondra Koncert na Konopišti byl BOŽÍ!! Jste fakt maníci. I když pršelo, vůbec to nevadilo. Dík moc
 • 14.07.2017 Jakub Malovaný Hezký den všem, dovoluji si sem vložit odkaz na aktuální rozhovor s Marcelem Gabrielem. Máte-li chuť, můžete si počíst... :) http://jakubmalovany.cz/marcel-gabriel-mnagu-zdorp-nemenil-takove-kapele-snil/
 • 10.07.2017 Marra Ad: Jiří Mně se to naopak líbilo moc a přesně to, co jste (jsi) zkritizoval, já považuji za plusy. Naopak mi přišlo, že na to, že vyšlo nové album a každá jiná kapela by do setlistu nacpala mnohem víc novinek, tak jsme v "Uhh" měli šanci slyšet téměř kompletní Made In Valmez a další BEST OFky. Vzal jsem na koncert přátele, kteří znají jen asi 4 největší hity, a stejně se královsky bavili... LIVE verze jsou super, proto se na koncerty chodí. Kdybych chtěl slyšet "Ne, teď ne" v původním znění, tak si to doma vysolím z YouTube. Tohle prostě ke koncertům patří, tím tuplem, když šlo o přídavek. "Depešáci" při představování kapely mě pobavili. Za mě všechny 4 palce nahoru, chlapci ;)
 • 09.07.2017 Marcel... Mňága Ahoj Jiří, díky za tvůj úhel pohledu. Nám se to líbí tak, jak jsme to v tom Hradišti udělali.
 • 09.07.2017 Jiří Solař Zdravím chlapi. Právě jsem se vrátil z vašeho vystoupení v Uh. Hradišti a musím, říct - zklamání bolí: 1. Koncert pro lidi na náměstí, kteří vás až tak neznají, nemůžete pojmout jako standartní vystoupení, setlist je potřeba postavit jako jakési "greatest hits" - ale to jsm myslel, že víte. 2. Pochopím, že vzhledem k okolnostem hrajete věci níže, než vznikly kdysi v originále - ale rádoby "nový kabát" jim prostě nesvědčí - těžko "vylepšovat" to, co bylo geniální. 3. A kapela, která po 30 či kolika letech existence používá k představování členů coby podklad muziku od jiné kapely? Dovedete si to představit např. v r. 1995 u Stones? Já tedy ne... Píšu to jako člověk, který na vás jezdil před cca 25 lety z Hradiště až např. do Ostravy, tak snad můj názor vezmete pozitivně. Jiří
Červen 2017
 • 03.06.2017 Danny Těším se na zpěvník. Chci si ho vzít sebou na cesty v létě. Je tu naděje, nebo počasí přeje natolik venkovním aktivitám, že se mám těšit na podzim? :)
tvůj názor
starší příspěvky