Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Leden 2016
 • 07.01.2016 Alex Ahoj Mňágovci, nemôžem sa neopýtať, či plánujete v roku 2016 nejaké koncerty na Slovensku. Konkrétne v Poprade. Nezabudnuteľný zážitok s vami na pive v záhradnej reštaurácii...a po koncerte nezabudnuteľný zážitok na pive vo vašej šatni :) Bohužiaľ, knihu "Z nejhoršího sme uvnitř", ktorú som mal aj podpísanú, som niekomu požičal a už sa ku mne nedostala :(. Už som to nenašiel ani na Vašom e-shope. Teším sa na každý váš album, teším sa na prípadný koncert a prajem vám úspešný a plodný rok 2016.
 • 06.01.2016 PETR FIALA, MŇÁGA Moc DĚKUJEME za všechna přání do Nového roku!!! I my přejeme vám všem, ať se letos daří!!! :-) Taky děkujeme za přízeň a podporu na loňských koncertech, fakt si nemůžu vzpomenout na nějaký "suchý" koncert. :-) Leden+únor máme tradičně volno, od března zase začneme koncertovat všude možně, tak se třeba uvidíme! Máme v plánu obměnit plejlist, zařadit něco nečekaného, osvěžit sebe i vás. Snad se podaří...:-) Mějme se Krásně!
 • 05.01.2016 šotek Kečupe, dík za info. Máš pravdu, že to zní mňágovštěji než Mňága.
Prosinec 2015
 • 31.12.2015 Dušan Martine, Neky, Jardo, Jirko, Pavle, Fili, Franto, Karle, Zuzko, letos jsme Vás viděli s děckama a Gábinou celkem 5 x, nejdříve v Malé Morávce na akcičce u kamaráda Radka a naposled v Opavě na náměstí. Chci Vám všem z Mňágy popřát hodně zdraví a hlavně ať Vám to všem spolu ještě dlouho hraje tak dobře jako letos! Dušan + spol.
 • 29.12.2015 Kečup Ahoj Šotku, Pete Best je dokonalá Midilidí mytifikace - zní to mňágovštěji než Mňága, ale Mňága to není a nikdy nebyla. Naopak Rači budu doma Mňága je, jen nikde nenahraná, písnička se hrála kdysi na koncertech a na desku se neprosadila. Asi tak.
 • 25.12.2015 Pecka Pecka!!! https://www.youtube.com/watch?v=ketr0M9hxQU
 • 24.12.2015 Martin Čižmár Pridávam sa k ostatným vinšovníkom, a MaŽ želám príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2016, nech sa vám všetko darí tak v muzike ako aj v súkromí. Z Banskej Bystrice zdraví Martin.
 • 24.12.2015 Roman Dvořák Ahoj kluci, přeju vám všem krásné vánoce a do nového roku 2016 hodně zdraví. Ať vám to v dalším roce hraje jako doposud - tedy parádně.
 • 24.12.2015 Pája Přeji Vám všem krásné vánoční svátky s těmi ,co máte rádi. Do příštího roku všechno jen to nejlepší a hlavně klíííííd :) :) Ať Vám to pořád tak parádně hraje.....
 • 17.12.2015 šotek Dáreček sice vyšel už dávno, ale chtěl bych se zeptat na 2 písničky. Midi lidi - Pete Best a Chiki liki tu-a - Rači budu doma, protože tyhle 2 písničky jsem od Mňágy nikdy neslyšel ani na koncertech ani nikde jinde. Pokud to nejsou písničky od Mňágy, tak proč jsou na Dárečku? Ale hlavně u Pete Besta (mimochodem velmi pěkná) tam tu Mńágovinu cítím, takže odpoví mi někdo co to je za písníčky? Díky!
 • 11.12.2015 Márcy Milá Mňágo ;), včera jsem s tebou celý koncert v Akropoli prokřepčila a můžu říct, že za poslední dlouhé dny, týdny, měsíce to bylo to nejhezčí, co jsem zažila:) Radost z tebe, tvých textů a tvé pozitivní hudby je nejlepší lék na tuto dobu, kdy se člověk za něčím pořád honí, chvilku si neodpočine a má pocit, že je to stejně všechno k ničemu. Najednou mě osvítí tvoje reflektory a tvoje hudba a mám pocit, že je to stejně všechno jedno, hlavně, když je člověk šťastný v přítomný okamžik. No prostě a jednoduše, díky, že stále jsi a hlavně stále stejná...Těším se příště!!!!
 • 11.12.2015 Jakub Včera v Akropoli asi nejlepší koncert z mnou absolvovaných cca. 30 (zvláště setlistem)!! Díky! Rád bych se také zeptal na překlad čínského zpěvu z písničky "Za teplých letních nocí"...bylo by to možné? Děkuji
Listopad 2015
 • 29.11.2015 Luboš Včera naprosto luxusní koncert v Opavě, dorazil jsem z Ostravy a stejně jako v Praze, Ostravě a Havířově jsem si koncert užil. Znal jsem skoro všechny písničky, takže jsem s váma zpíval téměř celý koncert. Těším se na další koncert na severní Moravě!! :-)
 • 29.11.2015 Marek Přijeďte zase do Plzně!!!!! :-) Moc prosím nebo někam poblíž.
 • 28.11.2015 Tony Nejako stále nevidím predvianočný termín koncertu v Bratislave. To mi úplne zničí vianoce, však posledných 8 rokov ste vždy mali koncert. Naozaj neprídete?
 • 23.11.2015 Kubóza Ten text z "Za teplých letních nocí" by měl být zhruba v tomhle znění : Zài wēnnuǎn de xià yuè shēnghuó bù huì jié shù lièchē de guāng hēi'àn xiàngjiāo chuan yuán wú wéiyī èr de
 • 22.11.2015 Kubóza Koncert na Flédě byl nejlepší letošní zážitek ;-) Jinak k čínskému textu Za teplých letních nocí bych se taky rád dostal ;-) PS: Přes google translator to není úplně ideální ;-)
 • 17.11.2015 Martin Knor Díky, Suzan!
 • 15.11.2015 Suzan Díky za návštěvu Uherského Hradiště... Koncert byl luxusní:) těším se na příští:)
 • 11.11.2015 PETR FIALA, MŇÁGA díky za podporu všem!!! Plejlist sem nedám a to jen kvůli tomu, abyste byli překvapeni a taky proto, že ho občas změníme, abysme nehráli furt to samý. Tak se nezlobte a reději se těšte, jo :-) Díky!
 • 11.11.2015 petr petře a mňágo, co hrajete? hoďte sem setlist,ať se můžeme připravit)
 • 07.11.2015 brněnské fanóšek "Hurráááá Kuřim, děkuji ti za to"A řekla má pětiletá dcerka když jsem ji ráno oznámil, že jedem na bazén do této metropole.Na vysvětlenou: má ráda vaši písničku Měsíc(děkuji ti za to...)a byla s náma na konci srpna na vás v Kuřimi v prvé řadě na fesťáku:). Tak mě to pobavilo, že jsem se musel podělit. Jinak Fricso si užijte naplno, byl jsem tam kdysik dávno, tuším v 97 a je to podle mě jedno z nejzajímavějších a nejsvobodnějších amerických měst. Holt ten hippies se nezapře. Ať se daří!
 • 04.11.2015 Martin Čižmár Určené pre ČESKO-MORAVA-LUŽICA-SLOVENSKO: Vážený (Vážená), pri všetkej úcte k Vám, nie je mi jasné za akým účelom do "Názorov" na web MaŽ píšete vaše historicko-politické exkurzie. Na to sú snáď určené iné diskusie a na iných weboch. Aj keď nie som apriori proti slobode prejavu, som toho názoru (snáď nie som sám), že príspevky takéhoto obsahu sú na tejto stránke tzv. od veci, míňajú sa vlastne svojmu účelu, ba sú až rušivé. Pokiaľ nemáte potrebu, akokoľvek sa vyjadriť k MaŽ (či už pozitívne alebo negatívne) sú asi Vaše príspevky zbytočné (na tomto mieste). Snáď sa na mňa za tento názor ani Vy, ani členovia MaŽ a ani ostatní "diskutéri" nenahnevajú, ale nedalo mi to, keďže ako sa povie "všetko má svoje miesto". Ďakujem za pochopenie.
 • 04.11.2015 Česko-Morava-Lužica-Slovensko Odtržení Kosova a Metochie od Srbské republiky jako první vedle SSA podepsaly Německo, Itálie, Francie a Velká Británie, tedy státy, které v roce 1938 podepsaly Mnichovskou dohodu.
tvůj názor
starší příspěvky