Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Červenec 2015
 • 24.07.2015 Terezka H.Slavkov Ahoj kluci . Jste nej kapela na svete . Tatinek na vas paril a pari a parit bude . Ja jsem cela tatinek . Je mi 7 a neznam lepsi kapelu . Byla jsem na vas v Lokti , v Krasne a dnes na vas jedeme do Horsovskeho Tyna na Annenskou pout . Uz se moooc tesime . Moooooc rada bych od vas slisela pisnicku "Ne tet ne az jindy" tu pravou , kterou mam moooooooooooc rada . Moc dekuji a zlomte vaz . Vase oddana posluchacka Terezka Bartkova z Horniho Slavkova .
Červen 2015
 • 16.06.2015 Týna Chci Vám moc poděkovat za úžasný vystoupení na Votvíráku 2015. Byli jste můj první dárek po půlnoci k narozeninám :))
 • 16.06.2015 Filiho s. Milý Mr.Koudischku, omlouvám se za odhalení na včerejších R. v O-vě, asi jsi měl radost až na kost..... :)
 • 13.06.2015 matej A zas famozny koncert v Bruseli! Dik.
 • 13.06.2015 matej A zas famozny koncert v Bruseli! Dik.
 • 10.06.2015 sysel Cesta do dětství se moc povedla, díky za to! Zkusíte ji na koncertech? http://www.indies.eu/alba/2563/bazarem-promen-a-tribute-to-vladimir-misik/
 • 09.06.2015 Piotr Mitrovitch Ahoj. Před pár dny jsem se vrátil z Číny, kde jsem byl na služební cestě na dva týdny. Vaše CD Made in China jsem tam předal na památku jako dárek jisté osůbce, která mi tam pomáhala....ale hlavně jsem tam Vaše album často poslouchal. Ta hudba mi pomáhala tam vše zvládnout a myslím že to ve mě navždy zůstane jako krásná vzpomínka na zážitky v té neobyčejné zemi. Díky...
 • 09.06.2015 Radim Basák Basa v písničce "rodné lány" ... Tak to je hodně dobrý luxus :), chcu sa optat, jestli su nekde taby :)
Květen 2015
 • 20.05.2015 Honza P. Přátelé, 你好,je někde k nahlédnutí text (ve znacích) k čínské části písně Za teplých letních nocí? Případně bych si dovolil požádat o zaslání na "patomil zavinac gmail.com". Díky za odpověď. :-)
 • 17.05.2015 Attila Něco vám řeknu , jste fakt super kapela . Má to logiku , něco v tom je a hlavně , je to o člověku . Proto je ta hudba dobrá . Fakt když jsem na dně , tak si vás pustím , hned je zase dobře . takže díky a čau
 • 16.05.2015 Martin z BB Vážení členovia Mňága a Žďorp, ďakujem za váš včerajší koncert v Banskej Bystrici, boli ste absolútne super, skvelá atmosféra, určite nebudem preháňať, keď napíšem, že išlo o zážitok priam extatický. Ešte raz vďaka a všetkým vám želám do ďalšieho života len to najlepšie a veľa osobných i tvorivých úspechov. Martin z BB.
 • 01.05.2015 ERIK Poslušně hlásím: s Tibíkem a sexy saxofonistkou Nikolkou (+ mnoha dalšími) jsme vedli hluboké řeči (nejen) o muzice hluboko do rána. Stolárnou se kolem blomcaly a potácely davy rozzářených a zcela vytančených koček, byl to zážiteček ... Petře, nevíš-li, co s načatým večerem - kukni na ČT2, kde pojede aktuální díl Fenoménu Underground. Natočil ho Jirka Fiedor (jeho Pavla hrála ve Vašem dávném videoklipu -:O), je to o Radkově Kissově Třanovicích, Tebou zmiňovaném havířovském Zámečku etc. No a název tomu dal "Jirka z Třince" doslova geniální: "OSTŘÍHAT A DO DOLŮ ... "
tvůj názor
starší příspěvky