Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Únor 2013
 • 22.02.2013 ČINGISCHÁN Čingischán DĚKUJE a Petra Fialu MILUJE!!!!!!!!!! P.S. Ostatní taky......
 • 21.02.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Milí přátelé, děkujeme za podporu!!! Už za chvilku se uvidíme!!! Radujte se ze života a žijte naplno, jak radí níže pode mnou jistý Čingischán! Naprosto s ním souhlasím!!!!!! Je to jediná cesta, jak z našeho Skuhralova u Závistína poblíž Psího čumákova udělat něco, co se bude aspoň trochu usmívat!!! Nedopusťte, aby z vašich ( případných ) dětí vyrostly další Kyselé Prdele, nemožní motáci bez kapky zodpovědnosti k sobě, neumějící anglicky ani požádat o vodu...!!! -:) Atakdál, končí mi baterka, kurňa! Zdarec v březnu!!!
 • 20.02.2013 YohnY Milá Mňágo a taky i Žďorpe. Miluju vaší muziku již od mých 13. narozenin, kdy jsem dostal moje tehdy první MC Radost až na kost. A neklamete mne ani v mých skoro třiceti. Díky za tu půlku života, kdy na každou situaci u vás najdu tu správnou píseň.
 • 18.02.2013 Čingischán BĚŽTE VŠICHNI S PROMINUTÍM DO PRDELE!!! TEDA KROMĚ MŇÁGY, LIDI NEBLÁZNĚTE A ŽIJTE, NAPLNO!!!
 • 13.02.2013 pájísek Těšíme se na Vás v Havlíčkově Brodě - už se to blíží.
 • 11.02.2013 Axolotl ...a proč zmizel čas napsání příspěvku??
 • 11.02.2013 Axolotl Teda ta pitomá politika už pronikla i sem :(... to je děs. Ani mě nezajímá,co se tady řešilo. Jen se chci zeptat, kam zmizelo počitadlo unikátních návštěv? Když jsem sem dřív ještě chodil častěji, pamatuju si, že naposled (před novýma stránkama) tam bylo už dost vysoký číslo, asi tak nějakých 800.000. Tak jsem se těšil na ten 1. milion a vy jste to počitadlo mezitím dali pryč :(... Dejte ho prosím zase zpátky, nechápu, proč postupně mizí ze všech internetových stránek.... ?!
 • 09.02.2013 Vadim :))......Soulmate to vystihla.......s těmi lidmi bez vlastního názoru.......díky!
 • 09.02.2013 Soulmate To Honza: A muzu se Vas zeptat pri jake prilezitosti to bylo? V televizi? Na koncerte? V radiu? Ci na netu? Ja totiz vubec nic nevim, kdyby se to tady nepitvalo v diskuzi, tak jsem ani nevedela , jake zrudnosti se - vuci obcanum bez mozku a bez vlastniho nazoru, zijicich v nasi krasne zemi, kapela dopustila...
 • 09.02.2013 Honza Proboha, tady přece samozřejmě vůbec nejde o to, jak volili občané Martin Knor, Petr Fiala atd., ale o to, že někoho veřejně podpořila skupina Mňága a Žďorp. A kdyby podpora známých osobností neměla vliv, tak by ji tým K. S. nezveřejňoval.
 • 08.02.2013 Soulmate Jo a jeste neco, kdo chce psa bit, vzdycky si nakou tu hul najde.
 • 08.02.2013 Soulmate Lewis Carroll: If you don't know where you are going, any road will get you there..... I cesta muze byt cil?
 • 08.02.2013 Soulmate Ahoj kluci, myslim si, ze jakakoli politicka diskuze nevede nikam (nebo z ni nekouka nic dobreho), proto je celkem zbytecny tady nekoho osocovat, nebo nekoho urazet za to, koho svobodne sel zvolit. Nemyslim si, ze Vase preference budou mit sebemensi vliv na vetsinu fanousku, kteri Vas podporuji a maji radi. Ti lide, co maji vsech 5 pohromade, se na politiku z vyse vykaslou, jestli uz to davno neudelali, tak jako ja... Kazdy by si mel sam sobe sahnout do svedomi, podivat se na to, jak zije, jaky ma vliv na sve okoli, zkratka zacit sam u sebe. Ti, kteri se presprilis zabyvaji tim, co delaji ostatni, signalizuji to, ze sami se sebou nejsou prilis spokojeni a nemaji dost sil s tim neco udelat.. a taci tu byli jsou a budou... Ja jsem napriklad ve sve mravenci podstate moc rada za to, ze tu stale jste, ze delate hudbu takovou jakou delate, a ze kdykoli mam to stesti Vas potkat, jste v pohode, veseli a mili. Mejte se krasne a hodne zdaru na Vasem jarnim turne! Mam Vas rada
 • 08.02.2013 Martin Knor Už bych neměl, ale nemůžu si odpustit snad poslední komentář k tématu prezidentské volby. Já osobně jsem v prvním kole nevolil ani pana Zemana, ani pana Schwarzenberga. Nevím, koho volili ostatní kluci z kapely a nezajímá mě to. Před druhým kolem jsme podpořili pana Schwarzenberga, protože to podle nás byla lepší volba. Toť vše. Nikomu jsem nepsal na web, co si o něm myslím, protože volil toho či onoho, případně že vůbec k volbám šel. Ale to je, dle mého, otázka vkusu. A odmítám si o 3 ze 4 lidí myslet, že si na ně musím dát pozor. To už bych asi musel uvažovat o hospitalizaci v PL. A vím o čem mluvím, taky jsem tam byl. Jo jo, lidi, život je složitý. Mějte se hezky a respektujte prosím, že tento web není určen k politickým diskuzím.
 • 07.02.2013 Lukáš Pro Jéňa a Martin Knor: Oba perfektně formulujete myšlenky, ale konstatuju, že většina lidí jsou tupé stádo, jinak by neexistovaly holocausty. Psych. příručka říká, že na 3 lidi ze 4 je potřeba si v určitém směru dávat pozor. Jinak já jsem teď vyvedený z omylu, už si nebudu dávat do souvislosti široké mantinely chápání a schopnost tvořit bezvadné a výstižné rýmy, jsou to dvě navzájem nezávislé schopnosti. Každý politik je s vysokou pravděpodobností částečný psychopat a většina to dokáže perfekně maskovat a zapůsobit na nepsychopaty. A od vás, Mnágy, jsem čekal větší vhled do situace, podporovat povrchně noblesního Schwarzenberga je stejná blbost, jako tvořit ty "čestné hroby" ve Valmezu. Samozřejmě svými názory si jistý být nechci, protože ti nejhlouběji přesvědčení jsou na 6A v KM (to není narážka, sám znám pavilony a v jedné písni Petr Fiala dobře vystihl tamní duch místa na jednom oddělení, to taky přispělo k mému ztotožnění s Mn.). Přesvědčit druhé se nesnažím, protože neexistuje cesta, jak přesvědčit, jednoduchá lež bude dál vítězit nad složitou pravdou, jen si (jak mnozí určitě sami podotknete) ulevuju a dělám planý výkřik do tmy. Ale abych nevyvolal další bouři, hudbu děláte z mého úhlu pohledu nejlepší, textově i melodicky. Tím končím s vyjadřováním, chápu, že už tady toho bylo moc. Hodně zdaru.
 • 05.02.2013 Tomílek Ahoj klucí, právě mě přiletěla infoška, že budete hrát v dubnu 2013 v Havl. Brodě....super!!! ...jak jen urychlit čas ??? Je to nemožné.....
 • 02.02.2013 Ronny to Martin Knor: tak momentálně jsem měl víc času, tak jsem psal víc komentů. To snad tak nevadí. Není tu snad omezení, že třeba jeden koment za týden je možný. Nepotřebuju mít pravdu. Když někdo napíše nějakou úvahu a nějak mě to osloví a mám chuť odpovědět, tak napíšu. Myslím, že podpora politiků od známých jmen v kampani je docela zajímavé téma. Tak proč o tom nepsat pár dnů. A ty dny pomalu končí, víc se tím nemíním zabývat. Nehodlám tady řešit politiku. Ale nevšiml jsem si že byste ve volební kampani dříve někoho podpořili po roce 1989. To, že mám zvláštní smysl pro humor, je asi pravda. Asi mám víc sklony k ironii. No nemusíme se mít všichni rádi. Píšu OK a dále se k politice nevyjadřuju. Zase až za 5 let u dalších voleb, pokud zase podpoříte někoho. Přeju vše nejlepší a hodně štěstí too.
 • 02.02.2013 Martin Knor Ronny (a taky trochu Jéňovi): mám radši laskavý humor. Nepřijde vám divné, že vaše "vtipy" ostatní lidé jako vtipy neberou? To se nám ta sociální interakce nějak nevyvedla. Nikde jsem nenapsal, že mi svými názory škodíte. Píšete, že nepotřebujete mít pravdu, ale počet vašich komentů svědčí spíš o opaku. Celou dobu píšu jen, že máme nějaký názor, ten jsme vyjádřili a tečka. Můžete se s tím smířit? Napsat třeba "OK, nesouhlasím s vámi, ale beru, že si myslíte něco jiného než já?". A priori předpokládáte, že lidé jsou nemyslící bytosti, které svět kolem sebe nevnímají a jednají jen na základě jakýchsi doporučení a mentality stáda a je třeba je poučit. Smiřte se s tím, že jsou lidé, kteří volí, lidé kteří nevolí, někteří se vyjádří, jiní ne, někdo má rád holky, jiný vdolky. Jen jsem vás chtěl nasměrovat k tomu, abyste razili své politické názory někde jinde, tohle není web určený k debatám tohoto druhu. Jo, a pro politické strany nehrajeme. Děkuji za pochopení a opět přeji hodně štěstí a vše nejlepší.
 • 02.02.2013 Ronny to Vadim: podle mě tady si nikdo nestěžoval , ani Jéňa, šlo o rozčarování z podpory Karla. Třeba příště bu,de Mńága hrát i na koncertech před volbama do parlamentu, jako Lucka Bílá zpívávala na ODS koncertech, tak Mńága může hrát na koncertech TOPky. Ale kritizovat se to snad může né. Jinak bych tuto stránku neoznačoval jako "názory" ale změnil bych to na "kladné názory". Abych byl teda kladný, tak poslední řadové album, které jsem si legálně koupil v obchodě, se mi velmi líbilo.
 • 02.02.2013 Ronny To Martin Knor: no jistěže to je legrace=humor- Rysy humoru, legrace (resp. vtipu) jsou nesmyslnost a moment překvapení. Důležitým předpokladem je rovněž sociální interakce. V humoru dochází často k tomu, že alespoň jedna ze zúčastněných stran pocítí (pomyslné) újmy či utrpí škodu. Opravdu jestli to bereš vážně, že svými názory ti opravdu škodím-to snad né. Já tě nijak nenálepkuju ani tě nějak neoznačuju. Jen jsem si dovolil vyslovit názor, že u mě došlo ke zklamání, že jste veřejně podpořili knížete. Toť vše. Pravdu mít nepotřebuju a vyhrávat už vůbec né. O to přece vůbec nejde.
 • 02.02.2013 Vadim To Jéňa: Poslední dobou je v ČR, díky tobě a dalším, tobě podobným lidem, kteří propadli depresi a negativismu, slyšet na každém kroku o sebevraždách, exekucích, chudobě........Vím, že je to teď hrozně IN říkat, ale za sebe můžu říct, že ten,kdo si je schopen najít práci, nemá se zle.....žiju v 20-ti tisícovém městě, na Ostravsku, jsou u nás 4 obchoďáky, v letošním roce se má stavět pátý! Když mám odpoledne štěstí, tak u obchodního domu i zaparkuju, pak si vystojím u pokladny frontu, protože lidé přede mnou mají napráskané vozíky vším možným. Ptám se sám sebe: Proč ty kecy o chudobě, exekucích a sebevraždách???? To opravdu nemáte co jiného na práci, než kritizovat a nadávat a čekat, že se o vás stát postará???
 • 02.02.2013 Martin Knor Ronny: opět legrace? Jéňo: můžete se smířit s tím, že si myslím něco jiného a blisty nečtu? Oba: vyhráli jste, máte ve všem pravdu. Stačí?
 • 01.02.2013 Jéňa Pro Petr Fiala: Pokud volíš mezi rýží a nudlemi, tak by se na tebe číšník zlobit pochopitelně neměl, protože ať si vybereš cokoli, tak na tom vydělá majitel a z toho snad zaplatí i obsluhu... Já na volbě kandidáta na prezidenta žel nevydělám, protože chleba levnější nebude (sazba DPH byla zvýšena vládou v níž sedí Schwarz o 1%) a volby nás stály 655 miliónů.
 • 01.02.2013 Ronny to Jéňa: prosím tě, tady se smějí psát jenom samé kladné ohlasy a názory, nic závadného. Hlavně nic žlučovitého, Péťa by ti taky mohl napsat, že tě nemá rád, to potěší vod zpěváka voblíbený kapely......to je trošku ubohost nazývat fanoušky přizdisráčem......spíš nabubřelost.....
 • 01.02.2013 Jéňa PRO MARTIN KNOR Vaše reakce (kapely) zní ješitně, uraženecky,.. Čistě fyzický věk s obsahem toho jak by společnost měla fungovat nesouvisí, ale kolem sebe pozoruji, že někteří lidi se někdy neřídí svými životními zkušenostmi, a tak zestárnout neznamená vždy zmoudřet. Statisticky je z hlediska výsledku voleb jedno koho byste volili nebo zda byste nevolili. Nejde o to se s kdekým radit jak na volby, ale o to co jste udělali veřejně – že to má konkrétní dopad na tuhle společnost (v níž žiji i já). Jelikož nežijeme v pouhém souhrnu izolovaných jednotlivců (proto to není jen vaše soukromá věc). Já jsem vypíchl vaši SPOLUODPOVĚDNOST ZA MANIPULACI lidí, kteří vás znají nebo vás podporují. Máte kolem sebe okruh lidí, kteří se identifikují s tím co děláte, s vašimi texty, a proto jste pro jejich jednání jistým referenčním bodem – tzn. pokud jste si tohoto vědomi a máte v sobě nějakou soudnost, tak veřejně neplácáte co vás zrovna napadne a odpovědně se rozmýšlíte co vypustíte - uděláte. Kdyby celebrity, známé osobnosti,... tenhle potenciál neměli, tak by volební týmy či tvůrci reklamy o jejich podporu neusilovaly. I já se identifikuji s některými sděleními ve vašich textech (tyhle volby mi umožnili zjistit, že tím nežijete). A jaký zemský ráj tu ten kapitalistický vepř Schwarz spoluspravuje? Počet sebevražd klesal ještě do nástupu Topolánkovi vlády - konec r. 2006, r. 2007 poté však začíná stoupat (od r. 2008). Roste počet lidí ohrožených chudobou (dle ČSÚ) a roste i počet exekucí http://www.mesec.cz/clanky/ceska-republika-zeme-exekutoru-a-inkasnich-agentur/. Zbídačování valí ve velkém již nějakou dobu http://blisty.cz/art/44923.html a např. Zemanovi sponzoři z řad exekutorů a provozovatelů hazardu na této bídě vydělávají. V některých okresních nemocnicích vás na oddělení ldn ,pokud je vám přes 70, nebudou ani resustitovat, ani se nebudou snažit zlepšovat váš zhoršující se stav (takový lidé jsou pro ekonomiku a její rozpočet ,,nepotřební“). Nechají vás chcípnout a do záznamu uvedou, že resustitace provedena byla. Když je na výběr mezi dvěma hromádkami hnoje, tak namísto volení jedné z nich můžete třeba veřejně přijít s nějakým gestem, který povzbudí chudáky k tomu, aby dál zkoušely zlepšit situaci v níž žijí/eme a ne podpořit toho, kdo je s noblesou ždíme.
Leden 2013
 • 31.01.2013 Ronny to Prema: jo, no ale to ví každý přeci, se tomu zasmějeme a jede se dál, nač to rozebírat
 • 31.01.2013 Ronny to Petr Fiala: toš vole to ses posral v kině né, jestli jako, že jsem psal že si válíš šunky v Thajsku, bereš vážně jako jízlivou poznámku. Proč by sis je jako neválel, to nemůžeš myslet vážně :-) I když já už mám strach sem něco pomalu napsat.....abych nekazil dobrou náladu teda.........
 • 31.01.2013 Prema V kazde anonymni debate se objevi nejaky prizdisrac, co tam prezentuje vylevy svych komplexu pod nejakym hezkym nickem. No neni to sranda? Zdravim Mnagu a preji mnoho dalsich uspechu !!! POLE RULES !!!!
 • 31.01.2013 PETR FIALA, MŇÁGA To Ronny: Přesně takovýhle přizdisráče, co nejdřív rozpoutají jízlivé a nepříjemné husto, a pak říkají, že je to jen legrace, tak přeně takové nemám rád.
 • 30.01.2013 Kečup Ahoj všichni. Užili jsme si vyhrocenou prezidentskou kampaň, podobně jako v USA, ale už je za námi. Do finále nepostoupily figurky, ale dvě vyzrálé osobnosti. Tečka. Respektuju voliče Miloše a respektuju voliče Karla. Vyhrát mohl jen jeden, tak už lidi neházejme špínu a pojďme zase žít, ju? Díky :-)
 • 29.01.2013 RONNY klidně mé příspěvky smažte, pokud to někoho uráží.....nebylo to myšleno ve zlém....
 • 29.01.2013 RONNY to Martin Knor: tady někdo nepochopil legraci.....
 • 29.01.2013 Martin Knor Ronny, prosím, mohl byste si žluč vylívat někde jinde? Děkuji jménem celé naší skupiny.
 • 29.01.2013 RONNY to KUBA N.: prosím tě, jaké jsou ještě další znaky zralosti?
 • 29.01.2013 RONNY to Petr Fiala: to je v čudu, někdo musí dřít jak mezek a někdo si pěkně jezdí to Thajska, že já sem se líp neučil......
 • 29.01.2013 RONNY to Martin: máš recht, ať si volí každý, koho chce, i skupina Mňága....spíš to byla prča, jak se všichni předháněli, komu dají podporu.....jak kdyby měl být levnější chleba při nějaké volbě.....prdlajs, systém je usazený velice stabilně, Ať je tam Vašek nebo Miloš nebo Kájoš
 • 29.01.2013 RONNY to Honza: no jo veřejná podpora je zarážející, i když je demokracie, tak ať si každý dělá demokraticky co chce že jo
 • 29.01.2013 RONNY to Megy: prosím tě, proč by ses styděl? Buď demokrat jako Karel s Milošem!
 • 29.01.2013 RONNY to VADIM: v jaké nadsázce? Kdybych to myslel v nadsázce, volím právě Karla, který furt spí
 • 29.01.2013 Markéta Teda chlapi, co mi to děláte? 20.4. byla psaná Kadaň. Jak to že je změna? :( :( :(
 • 29.01.2013 PETRFIALA, MŇÁGA Zdar! Zdravím vás všecky z Thajska! Je to tu báječný!. Volím pouze mezi rýžou a nudlema a ujišťuju vás, že obojí je super! -:) Taky jsem si nevšiml, že by se na mě číšník za jakoukoli mou volbu někdy zlobil. -:) Atakdál...Mějte se všichni moc hezky a rádi! -:) Z Koh Lantaí Petr Červený
 • 28.01.2013 Honza Megy, nešlo o to, že ho volí, ale že ho veřejně podporují.
 • 28.01.2013 Megy Sorry za překlepy, ve vzteku jsem vynechal pár písmenek....
 • 28.01.2013 Megy Chvilku tady člověk není a už aby se styděl za fanoušky Mňágy (vzhledem k okolnostem snad už bývalé) ! Jaké máte vůbec právo navážet se do kluků za to, koho volili? Tady nejste v komunismu aby Vám někdo diktoval, koho volit! je to snad jejich věc a to úplně stejně, jako každého z nás, komu se rozhodl dát hlas. Nebo si myslíte, že spekulovali nad tím, jestli se jim díky tomu, že oni volí Karla přetáhnout někoho na jejich stranu? Kdybyste o Mňáze aspoň něco věděli, tak ani tohle nevypustíte vážně. Je mi z Vás špatně !!!
 • 28.01.2013 Martin to Ronny: Já to objevil zde:http://www.volimkarla.cz/ Ale o to myslím ani tak nejde, kde a jak ho podpořili, prostě hoši z kapely vyjádřili svůj názor a na to má v demokracii právo každý-naštěstí. Myslím, že se to tu zbytečně moc hrotí, já mám třeba kámoše, kteří volili Miloše, a budem jistě kamarádi dál. Možná si trochu podiskutujeme u piva v hospodě, ale stejně ho nepředělám a on mě taky ne:). A pokud někdo volí podle toho co mu kdo poradí, je to jen jeho problém.I kdyby Mńága podpořila Zemana, možná bych se tomu trochu podivil, jejich CD bych ale nemazal, nešrotoval ani nic podobného. To snad jedině kdyby podpořili nácky nebo komanče. Ale to se jistě nikdy nestane, bo pak už by to nebyla Mňága. Tož tak, soráč za dlouhý spam, končím s politikou, včil už jen o hudbě:)
 • 28.01.2013 Vadim To Ronny: Jen doufám, že výrazy "umělecká fronta" a "nadlidi" jsi myslel v nadsázce, v opačném případě lze vlastně i pochopit tvůj negativní postoj ke Karlu S.
 • 28.01.2013 kuba n. ronny : klídek, každý přece může podporovat koho chce,na tom přece není nic špatného:) naopak je znakem zralosti se angažovat ve společenském dění a bojovat za menšinový názor:) takže mňágo díky!
 • 28.01.2013 RONNY to Martin : no mohl bys mi zjistit o jakou stránku se jednalo? A jakým způsobem byla vyjádřena podpora? Já to fakt nevím, docela by mě to zajímalo. Abych věděl, jestli mám všechny cédéčka mňágy sešrovat? :-), pro jistotu už si začnu schánět tu šrotovačku :-)
 • 28.01.2013 RONNY to martin Knor: jo no každý má mít názor to je jasný, i když velká část umělecké fronty se v tomto případě pasuje do role nadlidí, kteří tomu rozumí nejvíc a chudáka Dejdara dokonce vyhodí asi ze Zdivočelé země, takže skončí zřejmě na úřadu práce. Až nenávistná kampaň vúči Zemanovi mi připomněla antichartu atd.....přitom chudák Miloš byl sám disident....Možná by bylo lepší, kdyby si o tom i umělci jen vykládali mezi svými(tj. rodinou, známými) a nezapojovali se do "koncertů za Karla" atd.....Případě volbu zařadit do své umělecké činnosti-to je textů některého svého songu -to bych kvitoval :-) Třeba song s názvem "Dekrety poraili Karla" by byl zajímavý.
 • 28.01.2013 Martin Knor Ronny: nechce se mi v téhle debatě pokračovat. Jen bych chtěl říci, že "umělecká fronta" (hezký výraz, kde jsem to jen slyšel) jsou taky lidé a mají plné právo na svůj názor. Přeji vše nejlepší do roku 2013.
 • 28.01.2013 Martin To Ronny: Ach jo. Pokud vím, šlo o webovou stránku, kde mohl vyjádřit svou podporu kdokoliv i "obyčejný občan". Že si člověk všimne spíše známé osobnosti než třeba referentky Novákové je pravda, ale to ještě přeci neznamená, že kdokoliv nemůže komukoliv svobodně vyjádřit svou podporu. Já jsem volil Karla a jsem rád, že většinu z těch známých osobností, co ho podpořili, si vážím, uznávám a jsou mi blizcí, nicméně to neznamená, že se od teď přestanu dívat na všechny filmy, kde hrála Bohdalka nebo Dejdar...:) To by mi přišlo fakt hloupé. Nač to tak hrotit. A hlavně, každý přece volí, kdo je jeho rozumu a srdci bližší a ne podle toho kdo koho podporuje nebo mu doporučí...
 • 27.01.2013 RONNY to Martin Knor: no jo tak ty spíš na pódiu od mládí, Karel už to má stářím. Až ti bude 75, tak počítám, že se nebudeš hlásit do superstar.........a aby umělecká fronta doporučovala koho volit.....umělci by asi měli mít každý deset hlasů, když tomu tak rozumí....aby ta lůza věděla, koho volit a jak je to správně
 • 26.01.2013 Martin Knor Pro Lukáše a Jéňu (pokud teda ještě někdy naši stránku navštíví): omlouváme se, že jsme se s Vámi zapomněli poradit, koho volit, nebo zda vůbec k volbám jít. Jsme ještě mladí a nerozvážní, tak snad příště. Pro Ronnyho: já osobně na pódiu spím už 25 let. Mějte se všichni co nejlíp.
 • 26.01.2013 RONNY to Vadim: no jo někteří z nás jsou holt ovlivnitelní více, jíní méně
 • 25.01.2013 Vadim To Ronny,,,,,opravdu trapný názor......ať si každý volí koho chce. Člověk, který dá hlas Schwarzenbergovi, jen kvůli tomu, že ho podpořila jeho oblíbená kapela, je vůl!
 • 24.01.2013 Ronny to Jéňa: jestli Mňága podpořila Karla v kampani -Kalouskova muže, tak to je teda úlet.....sice spí v pracovním procesu, což je milé, ale doufám že ho skupina nezačne napodobovat a nebude pro příště na koncertech spát...
 • 24.01.2013 JR.T. Ke koncertu v Čelákovicích 8.3. dodám, že se začíná ve 20:00, vstupné 240 v předprodeji (270 na místě) a webovky jsou www.kdcelakovice.cz
 • 24.01.2013 Lukáš Souhlas s Jeňou. Dnes jsem si pouštěl v práci, jak "v náborový kanceláři naučej tě lháři správně tvářit" a cítil jsem spřízněnost a vůbec, mám mnohaletou duševní spřízněnost s Mňágou. Teď kouknu na internet a vidím tohle. Než člověk vysloví podporu, kterou radši nevyslovovat, je třeba pečlivé analýzy, nenechat se ovlivnit informacemi servírovanými masmédii, najít si je sám, viz Jéňovy odkazy, chce to jen duševně nelenit, kriticky přemýšlet, pak zjistíte, co se skrývá pod maskou dobroty a laskavosti. Problém je, že pokud má někdo svého favorita, přehlíží, nebo přímo nevidí argumenty proti němu. Pro ujasnění, nejsem fanouškem žádného, ale vše nasvědčuje tomu, že pod povrchní noblesou Karla se skrývá větší deprivat (vysvětlení slůvka viz neurolog František Koukolík). Lháři neustále vítězí, snad aspoň přežijeme jejich mírové programy a jednou bych se chtěl stát optimistou, ahoj.
 • 24.01.2013 Kuba Navrátil Jéňa: Myslím, že je v pořádku se společensky angažovat, pokud to kapela tak cítí. Nežijeme ve vzduchoprázdnu a pokud máme možnost ovlivnit věci kolem sebe pozitivním směrem a věříme tomu, tak to dělejme.
 • 23.01.2013 Jéňa Nazdar, Nechystám se již nikdy podpořit váš koncert, protože jste podpořili http://www.volimkarla.cz/podporovatele/ jako součást novodobé ,,kulturní fronty“ asociálního politika Schwarzenberga http://www.blisty.cz/art/67048.html , http://www.blisty.cz/art/67069.html. Patrně jako většina redakce partnera tohotu webu-Reflexu: http://www.reflex.cz/clanek/nazory/49083/nevite-komu-dat-hlas-takhle-bude-volit-redakce-reflexu.html . Nezastávám se tu hulváta (sponzorovaného jinými gaunery) Zemana http://domaci.eurozpravy.cz/politika/63883-zeman-chce-prosadit-volebni-povinnost-nepujdete-k-volbam-dostanete-pokutu-5-tisic/. Ať zvítězí kdokoli, tak rohlíky levnější nebudou (ostuda bude tak jako tak). Oba kandidáti jsou jeden za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet. Vadí mi, že se účastníte ohlupování obyčejnejch pracujících či studujícíh lidí místo, abyste se tomu hnoji postavili. Dlouho platí jedno: vysoká politika není pro robotnika – respektive není tu, aby uspokojovala jeho potřeby, ale primárně pro zájmy majetných. Výsledek i té vaší podpory je jediný http://www.blisty.cz/art/67123.html . Už pro mě budete žel jen dutý, ale ne free: https://www.youtube.com/watch?v=ISYtDsivzkY Ještě příběh o třech bratrech, kteří se vydali do světa hledat štěstí: Jednoho dne přišli na páchnoucí mýtinu, kde byly vchody do dvou velkých zadků. Inu, rozhodli se, že jeden půjde hledat štěstí do jednoho, druhý do druhého a třetí, ten nejmladší, na ně počká na mýtině. Čekal tedy celých pět let na smradlavé mýtině, když v tom se starší bratři vrátili. „Našli jste štěstí?“ zeptal se. „Nenašli, jen smrad jsme čuchali.“ „I já smrad celou dobu musel čuchat, ale na rozdíl od vás nejsem umazanej od sraček.“ „Kde jsme asi udělali chybu?“ táže se nejstarší. A nejmladší odpovídá: „Když jsem tu tak čekal, přemýšlel jsem. Neměli jsme se rozdělit a hledat štěstí v cizím zadku, ani na ně nečinně hledět. Měli jsme ty zadky z mýtiny vykopat, smrad vyvětrat a o své štěstí se společnými silami sami postarat.“
 • 20.01.2013 Rockerr Holo chlapi domluvte se indošema z Trutnova a udelejte společný koncík s Fixou na fesťáku na Bojišti. Takový dvouhodinový blok na second stage těsně před půlnocí za třpytu hvězd by mohl být super.
 • 20.01.2013 karel nazdar mnago, chtel jsem rict pouze nasledujici => mnaga je nejlepsi! für immer und ewig!!! karel, rakousko
 • 19.01.2013 karel fiala
 • 17.01.2013 eRKa zdravim, som rad, ze vysiel aj Darecek 2, lebo je to podla mna z celej kolekcie najlepsi kompilat - preskakujem iba dve piesne: Holleho a po dvoch minutach aj Masomlane. Celkovo najlepsie covery a "covery" podla mna: "Prago union", Jozef Luptak, Listolet, "UJD" - lepsie ako originalna verzia, "BeBeKing", Redlova&Eriksen, WWW, OTK . Bez konkurencie su Midilidi - uz len kvoli tomu to stalo za to. Najvacsie sklamanie su Chiki liki tu-a, ktorych mam velmi rad, ale do tej prerabky nedali svoje absolutne nic, okrem toho, ze prelozili text. Od Tatabojs a ZNC som takisto cakal viac, ale co sa da robit. bavili ma aj tie mikrodokumenty o nakrucani, celkovo je to pekny darecek ;)
 • 13.01.2013 Táda Ahoj Mňágo, dneska jsem se vypravil do Bedřichova zdolat Jizerkou 50. Na startu mraky lidí, azuro, slunečno a mrazivo. Stojím si ve svý startovní vlně, do vyběhnutí zbývají minutky a co nezačne hrát - vaše Výhledově :) Neskutečně mě to nakoplo, takže díky za Vaše songy, který umí zpříjemnit náladu i na tom nejmíň očekávaným místě ;)
 • 10.01.2013 Bo(m)br Nejlepší album roku 2012 podle čtenářů Kids and Heroes? http://www.facebook.com/home.php#!/questions/10151379281945119/
 • 09.01.2013 Pavel Kopřiva Prvně jsem si myslel, že je to cover Pettyho písně, o kterém jsem z nějakého důvodu nevěděl, že vznikl. Postupně se písně začnou lišit. Ale vážně ten začátek, tam se to moc pěkně překrývá. Člověk by moh přemýšlet, kde mu po světě běhá dvojník a vono to funguje i pro songy :-). Vše nej Mňágo a zůstantě takový, jací jste. Bohatě to bude stačit!
 • 08.01.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Pro Pavla Kopřivu: No jo, máš pravdu!!! Hned Tomovi volám!!! -:) Nicméně tě ujišťuju, že je to pouhá náhoda a společné cítění hudby. -:) Ještě markantnější důkaz našeho propojení se světovou hudbou je naše Výhledově versus Talkin About A Revolution Tracy Chapmanové. To jsme taky čuměli jak je to možný!!! ...no možný to je! -:) Stále hezký Nový rok!
 • 08.01.2013 Anet Plzeň smutní:-( dva koncerty a oba na masové akci, ouvej ouvej
 • 07.01.2013 Pavel Kopřiva Že jsou na začátku podobné :-) http://grooveshark.com/s/Mezi+Ozuben+mi+Koly/2Svqhu?src=5 http://grooveshark.com/s/A+Higher+Place+Album+Version/3fgKer?src=5
 • 01.01.2013 RONNY tak to je slušný jako potkat zpěváka Mňágy na procházce! Taky bych se měl projít, ale su líný poslední dobou jak prase. Kdybych potkával zpěváky a zpěvačky, tak bych měl aspoň motivaci se procházet, ale to nehrozí. Ronny
Prosinec 2012
 • 30.12.2012 PETR FIALA, MŇÁGA Jance: DÍKY! -:) Ale bylo dnes hezky, že? -:)
 • 30.12.2012 Janka Dnes 30.12. jsem vás Petře potkala, když jsem byla na procházce s kamarádkou, v Krhové poblíž Jehličné. Měla jsem jedinečnou příležitost Vám říci osobně, jak moc mám ráda Vaši hudbu, jak ji ráda poslouchám a fandím Vám. Jelikož jsem nenalezla odvahu, činím alespoň takto
 • 26.12.2012 Rockerr Záznam z Valmezu příjemný. Klidný a pohodový rok 2013, námořníci!
 • 18.12.2012 PBH Býkovice nebo Lysice - skvělá zpráva, takže dobrý !! A doufám, že i s kufrem a se ženou :-)) Se těším už teď, všem pěkný svátky.
 • 17.12.2012 PETR FIALA, MŇÁGA Býkovice či Lysice že prý určitě! Něgdy v létě...-:) . A Děkujeme za pochvaly všem!!! -:)
 • 16.12.2012 Ivan Ahojte ak vas este zaujima aj ten moj tk potommmm -Ste najlepsiiii.! At to nezni ako fraze myslim to vazne! Len tak dalej, Cauko
 • 16.12.2012 vicenzo bude mnaga pristi rok opet v Bykovicich nebo Lysicich?
 • 12.12.2012 PETO to TMS: Souhlas :-D
 • 11.12.2012 tms 2 PETO: njn Zuzana zostala doma :-) souhlas ?
 • 11.12.2012 Peto Prvy krat som na vasom koncerte bol v Nitre v roku 2007 a po patrocnici vasho intenzivneho pocuvania som si to tuto sobotu zopakoval aj v Ziline a musim povedat, ze ste ako dobre vino, vekom dozrievate ;) P.S. snad sa niekedy na koncerte dockam aj Hezkej holky :)
 • 10.12.2012 Honza Nemec Ahoj hledám někoho kdo má jakýkoliv plakát od mnagy z jakéhokoliv koncertu :-) Kdyby byl z Brna bylo by to nejlepší ale nezáleží na tom:-) ... Prosím napište mi na honzanemec11@gmail.com ... budu moc rád když se s někým domluvím:-) .... PS: dobře zaplatím náklady spojené s dodaním uhradím :-D nebo pokud se někdo na koncert chystá tak mi napište díky
 • 10.12.2012 tomas diky za pekny koncert v žiline
 • 09.12.2012 Ronny( vážení přátelé, můžete sdělit, kdy začnete koncertovat v roce 2013? Kolik asi plánujete koncertů na rok 2013? Kdy vydáte novou desku s novými písněmi? A jestli vstoupíte do druhého důchodového pilíře? Na poslední otázku nevyžaduju odpověď. Předem díky
 • 08.12.2012 ddt http://ulozto.cz/xSz39r8/michal-kudelka-knihovna-rar
 • 08.12.2012 Lukáš Proč mám rád Mňágu a její koncerty? Protože na rozdíl od jiných rockových skupin se na jejích koncertech sejdou víceméně jen lidé prostě řečeno dobří, neagresivní, často s širokými mantinely chápání a Mňága je pojítkem těchto lidí. Líbí se mi to spojení dobrých melodií a často hlubokého podtextu, u kterého si říkám, jo, nad tím taky přemýšlím...
 • 08.12.2012 martin Čt 2,Nádhernej koncert,Ještě že jsem ho mohl zažít i v Hradci :-) Ahoj Martin
 • 08.12.2012 JOJDY Dopozeral so práve čt2, bolo to skrátka super, záznam pozostával zo starých peciek, bola to proste paráda-
 • 08.12.2012 eRKa tak sledujem ten zaznam z valmezu a neprestavam sa usmievat. je uzasne vas tam vsetkych vidiet a znovu si pripomenut tie roky, zazitky, koncerty. fantazia, dakujem!
 • 08.12.2012 Pavlína Zrovna sleduju záznam koncertu na čt, jste prostě borci!
 • 07.12.2012 Honza Nemec Ahoj hledám někoho kdo má jakýkoliv plakát od mnagy z jakéhokoliv koncertu :-) Kdyby byl z Brna bylo by to nejlepší ale nezáleží na tom:-) ... Prosím napište mi na honzanemec11@gmail.com ... budu moc rád když se s někým domluvím:-) .... PS: dobře zaplatím náklady spojené s dodaním uhradím :-D nebo pokud se někdo na koncert chystá tak mi napište díky
 • 07.12.2012 Jojdy Zdravím všetkých fandov Mňágy, strašne moc sa teším na zajtrajší koncert v Žiline. Vyrastám na tejto kapele od roku 1993, práve som si vytiahol tričko, poslúcham teraz darček a deťom chem doniesť odznaky, vo vašom jazyku placky, tak ich tam doneste. Ešte pokukám na čétečko Váš koncert, a zajtra sa vyskáčem. Chlapi nemôžem sa dočkať. Jojdy z Považskej Bystrice, po vašom z Povážskej Bystrice.
 • 07.12.2012 PETR FIALA, MŇÁGA DĚKUJEME VŠEM za podporu, přízeň a pochvaly!!! Jen tak dál!!! -:) -:) -:)
 • 07.12.2012 Míra Zdravím a děkuju za vydaření narozeninový koncert v Č. Budějovicích. Protože jsem vás poprvé viděl už v minulém století (v roce 1988 na Rockfestu) , tak mám velkou radost, že vás hraní pořád baví.
 • 06.12.2012 Peter Starci, dobré to bolo včera, ale rýchlo to ubehlo. Kúpil som si darček pod strom, váš "Dáreček". Páči sa mi to, kamaráti si dali záležať. Koniec sveta? Ok, ale až po Mňáge. Dovi a dopo. ..a teším sa na vašu daľšiu návštevu v našom peknom meste menom Bratislava. Jupí.
 • 06.12.2012 Honza Nemec Ahoj hledám někoho kdo má jakýkoliv plakát od mnagy z jakéhokoliv koncertu :-) Kdyby byl z Brna bylo by to nejlepší ale nezáleží na tom:-) ... Prosím napište mi na honzanemec11@gmail.com ... budu moc rád když se s někým domluvím:-) .... PS: dobře zaplatím náklady spojené s dodaním uhradím :-D nebo pokud se někdo na koncert chystá tak mi napište díky
 • 06.12.2012 Absolvent Za půl hodiny mě čeká rande a jak je mým dobrým zvykem jsem nervózní jak pes. Teda byl jsem než jste na mě vyskočili z mp3 a úspěšně jsem se z toho vyzpíval. Díky moc, máte to u mě.
 • 06.12.2012 Honza Nemec Ahoj hledám někoho kdo má jakýkoliv plakát od mnagy z jakéhokoliv koncertu :-) Kdyby byl z Brna bylo by to nejlepší ale nezáleží na tom:-) ... Prosím napište mi na honzanemec11@gmail.com ... budu moc rád když se s někým domluvím:-) .... PS: dobře zaplatím náklady spojené s dodaním uhradím :-D nebo pokud se někdo na koncert chystá tak mi napište díky
 • 05.12.2012 PETR FIALA, MŇÁGA Díky za názor, Názore! Jak to vypadá, příští rok bude Dáreček 3 - dvd z taškařice z Lucerny. Měli jsme tam deset kamer, tak to snad bude stát za to! -:)
 • 05.12.2012 názor čím jsem starší tím víc se mi vaše hudba líbí,dárečkovská cdéčka mi ale přinesla něco co jsem nečekala,úplně jiný rozměr vašich textů,jakoby v té změti interpretů teprve mě osobně bylo jasno CO a KDO jste,věčně se s přítelem hádáme o tom co vaše texty znamenají...on je optimista.Já žeru kamení,ale pesimisticky mi chutná. Děkuji za návod Jak na Mňágu a přeji vše nej.
 • 02.12.2012 Honza Nemec Ahoj hledám někoho kdo má jakýkoliv plakát od mnagy z jakéhokoliv koncertu :-) Kdyby byl z Brna bylo by to nejlepší ale nezáleží na tom:-) ... Prosím napište mi na honzanemec11@gmail.com ... budu moc rád když se s někým domluvím:-) .... PS: dobře zaplatím náklady spojené s dodaním uhradím :-D nebo pokud se někdo na koncert chystá tak mi napište díky
 • 02.12.2012 hale ...uz jenom tyden a bude se skakat ve skalici :) PLS poprosim zahrejte mi nagasaki hirosimu :D...
 • 01.12.2012 Laďka Děkujeme za krásný koncert v Budějcích :-)
 • 01.12.2012 Honza Němec Ahoj hledám někoho kdo má jakýkoliv plakát od mnagy z jakéhokoliv koncertu :-) Kdyby byl z Brna bylo by to nejlepší ale nezáleží na tom:-) ... Prosím napište mi na honzanemec11@gmail.com ... budu moc rád když se s někým domluvím:-) .... PS: dobře zaplatím náklady spojené s dodaním uhradím :-D nebo pokud se někdo na koncert chystá tak mi napište díky
 • 01.12.2012 Milan Včera ve Zlíně úžasný koncert ! Ostatně tak , jako vždy :) Odcházel jsem s nádherným pocitem , nevím jak to děláte , ale opravdu umíte předat energii , ovlivnit posluchače........ tak to má být . Pouštím si Rajčata a růže a už teď se těším na další koncert ...... a to vás poslouchám poctivě už 25 let :) Díky moc .
tvůj názor
starší příspěvky