Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Září 2017
 • 25.09.2017 Brano 29.9. koncert v Starej Lubovni? Mozete to potvrdit, levo zmienku o nom tu nevidim... dakujem :)
 • 24.09.2017 Erik Dík Martinovi K. Norovi za příjemný i trochu horrorový pokec o Černobylu a opuštěné Pripjati - chlapi, máte teda odvahu vydat se do tak radio-aktivní oblasti ! Dík Tibíkovi a celému MASOMLEJNU za dnešní koncert v narvané havířovské Stolárně, těšíme se na Mňágu tamtéž už zkraje prosince. e.
 • 17.09.2017 Jindřich Šídlo Dobrý den, viděl jsem vás v sobotu snad po 25 letech ve Znojmě a bylo to úplně skvělý, jak kdybych se vrátil někam do roku 1990. Tak jen, že moc děkuju.
 • 09.09.2017 PETR FIALA, MŇÁGA Hoj! Tak pánové v letech...:-) Někdy jsou ty roky cítit, hlavně ráno před dodávkou :-), ale jinak furt poloviční puberta, panebože. :-) Zpěvník bude Komplet, všechny písničky, co kdy vyšly na deskách. Makáme na tom furt, je to piplačka. Díky za Trpělivost!
 • 08.09.2017 Michal z Kopřivnice Ahoj Mńágo a Ždorbe - i, byli jsme na Vás minulý týden v Nošovicích a tam jste to rozjeli na plné pecky, díky. Tolik vitality pánů v letech už jsem dlouho neviděl :-) Viděl jsem Váš koncert opět asi po 23 letech a stále jste fajnoví....i vizáží :-) ... i když ne už v námořnickém. Už se těším s dcerkama na Váš zítřejší koncert u nás v Kopru na Festivalu medu a písniček. Ať Vám to hraje stále dál i proti proudu dnešních sraček hraných v rádiu nebo v telce. Michal
 • 08.09.2017 Radim Ahoj, dříve někde v rozhovoru zaznělo, že na koncert k 30i letům možná přizvete i bývalé členy. Budou? Moc rád bych viděl Radka Koutného, Lukáše Filipa nebo Karla Mikuše. A ještě bych se chtěl zeptat na zpěvník - bude to výběr anebo komplet :-) Díky a těším se na prosinec.
 • 06.09.2017 PETR FIALA, MŇÁGA Ahoj, v Kunštátě bohužel nehrajeme. Co se týká koncertu v Lubovni, je v jednání. Dáme vědět. Díky!
 • 02.09.2017 Petr Rosa Zdravím Vás , práve pozerám program Ľubovnianskeho jarmoku 2017 a neverím vlastným očiam !!!!!! Je to pravda ? Ak áno , tak je to bomba !!!!!!! Týmto Vás srdečne zdravím a teším sa !!!!!!! Pozdravuje krajan z nedalekého Kopru , už léta usazený v SĽ , Petr Rosa.
 • 01.09.2017 Léňa Čau, v kolik a kde teď v září hrajete v Kunštátu?
Srpen 2017
 • 29.08.2017 PETR FIALA, MNAGA Karoline: Mrkni, prosim te, na netu na casopis Frontman, napsal jsem tam o tom, dekuju. Radkovi: Na kazdym cedecku je napsany autorstvi kazdy pisnicky. Mrkni na to! :-)
 • 29.08.2017 PETR FIALA, MNAGA Hoj! Zpevnik I vinylovej Made in Valmez davame v zari do vyroby, hned jak to bude hotovy, rozesleme Starterum a dame do prodeje na nasem e shopu a samozrejme I do obchodu a knihkupectvi.
 • 26.08.2017 Vláďa Tak jak s tím zpěvníkem?
 • 25.08.2017 Mara Ahoj, jak to vypada s vydanim Valmezu na vinylu? Diky Mara
 • 25.08.2017 Jarmil Tož chlapi ale, co bude s tím zpěvníkem teda už! Celé prázdniny musím u všech táborových ohňů lovit ty akordy až kajsik z paty! Už to není legrace...! :-P
 • 18.08.2017 Radek ahoj nikde se mi nepodařilo dohledat, kdo je autorem textů a kod hudby jednotlivých písní za celou existenci kapely, kdo to tedy píšete? :-)
 • 01.08.2017 karolina Ahoj, zajímalo by mě, proč už s Vámi nehraje předchozí bubeník, tento nový je skvělý, nic proti němu:), ale Koudyš byl skvělý, tak by myslím stálo za zmínku, proč???? :) Děkuji Karolina
Červenec 2017
 • 16.07.2017 Ondra Koncert na Konopišti byl BOŽÍ!! Jste fakt maníci. I když pršelo, vůbec to nevadilo. Dík moc
 • 14.07.2017 Jakub Malovaný Hezký den všem, dovoluji si sem vložit odkaz na aktuální rozhovor s Marcelem Gabrielem. Máte-li chuť, můžete si počíst... :) http://jakubmalovany.cz/marcel-gabriel-mnagu-zdorp-nemenil-takove-kapele-snil/
 • 10.07.2017 Marra Ad: Jiří Mně se to naopak líbilo moc a přesně to, co jste (jsi) zkritizoval, já považuji za plusy. Naopak mi přišlo, že na to, že vyšlo nové album a každá jiná kapela by do setlistu nacpala mnohem víc novinek, tak jsme v "Uhh" měli šanci slyšet téměř kompletní Made In Valmez a další BEST OFky. Vzal jsem na koncert přátele, kteří znají jen asi 4 největší hity, a stejně se královsky bavili... LIVE verze jsou super, proto se na koncerty chodí. Kdybych chtěl slyšet "Ne, teď ne" v původním znění, tak si to doma vysolím z YouTube. Tohle prostě ke koncertům patří, tím tuplem, když šlo o přídavek. "Depešáci" při představování kapely mě pobavili. Za mě všechny 4 palce nahoru, chlapci ;)
 • 09.07.2017 Marcel... Mňága Ahoj Jiří, díky za tvůj úhel pohledu. Nám se to líbí tak, jak jsme to v tom Hradišti udělali.
 • 09.07.2017 Jiří Solař Zdravím chlapi. Právě jsem se vrátil z vašeho vystoupení v Uh. Hradišti a musím, říct - zklamání bolí: 1. Koncert pro lidi na náměstí, kteří vás až tak neznají, nemůžete pojmout jako standartní vystoupení, setlist je potřeba postavit jako jakési "greatest hits" - ale to jsm myslel, že víte. 2. Pochopím, že vzhledem k okolnostem hrajete věci níže, než vznikly kdysi v originále - ale rádoby "nový kabát" jim prostě nesvědčí - těžko "vylepšovat" to, co bylo geniální. 3. A kapela, která po 30 či kolika letech existence používá k představování členů coby podklad muziku od jiné kapely? Dovedete si to představit např. v r. 1995 u Stones? Já tedy ne... Píšu to jako člověk, který na vás jezdil před cca 25 lety z Hradiště až např. do Ostravy, tak snad můj názor vezmete pozitivně. Jiří
tvůj názor
starší příspěvky