Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Červenec 2013
 • 31.07.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Ahoj! V rubrice Koncerty jsou zatím zářijové koncerty, další přibudou později, občas prostě namrkněte. Díky!
 • 31.07.2013 Marek Slany Mnago..? Kdy bude (prosim) znam podzimni program koncertu? Diky, Marek.
 • 30.07.2013 Pavel Kudrna Pro J. Tibitanzla : Ahoj Jirko - poslední dobou si dokola pouštím Masomlejn "Paměti pra trpaslíka Čecha" jako už ostatně s přestávkami 20 let a žasnu, jak to je geniální album. Kde se to, prosím tě, točilo ? Výborný zvuk. A jsi ještě někdy v kontaktu s kolegy muzikanty? Častokrát vzpomínám na báječný koncert na Hukvaldech - Prouza, Masomlejn, Buty, Mňága - někdy v červnu, tuším 1993. Hodně zdraví a pohody
 • 29.07.2013 Malina Posílám pozdrav ze Zlína, kde Vám všichni moc fandíme a chtěla jsem se zeptat, jestli neplánujete vydat nějaký zpěvník Vašich písniček :-) jsem si jistá, že by to byl hit...
 • 28.07.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Děkujeme!!!!!! Tento způsob léta je prostě BÁJEČNÝ!!! -:)
 • 28.07.2013 Mikos Dobrý den, chtěl jsem poděkovat za výborný koncert v Topolné. Jsem rád, že Vám nedělá problém předvést super vystoupení i na menší akci. Díky a ať Vám nedojde elán. P.S. Pan Fiala je super tanečník.
 • 28.07.2013 Bára a Aleš Milá Mňágo, na začátku léta jsme byli na Vašem koncertě ve Výravě a byli jsme nadšení.. opravdová jízda!!!:) Od té doby sledujeme, kde bychom Vás mohli zase vidět.. takže jsme na Kuňce taktéž nechyběli a Váš koncert byl nejlepší!! Děkujeme za nový letní elán, který díky Vám máme (pořád Vás posloucháme dokolečka), a přejeme, ať se Vám vše daří!! Snad zase brzy...;)
 • 27.07.2013 Martin Knor Martine M., my děkujeme! Kunětická hora se fakt vydařila - lidi super, prostředí taktéž - co víc si přát?
 • 26.07.2013 martin Děkuji za super koncert na Kunce :-) Ahojda Martin z H.K.. :-)
 • 19.07.2013 Martin (Knor) z CZ Martin z SK, ďakujeme!
 • 18.07.2013 Martin z SK Zdravím všetkých členov Mňágy. Na úvod len toľko, že Vašu hudbu zbožňujem. Keď sa mi v roku 1996 dostali do rúk a následne aj do uší albumy – Radost až na kost a Ryzí zlato boli pre mňa ako blesk s jasného neba a zrodila sa u mňa láska na celý život. Dovolím si tvrdiť, že Vaša hudba (sama o sebe jedinečná) dotvára skvelé texty, ktoré nie sú len prázdnou a prvoplánovou znôžkou slov, ale naopak svojbytné literárne diela, ktoré prirodzenou a nenútenou formou nútia poslucháča zamýšľať sa o ich obsahu, a teda mnohokrát o nie nepodstatných otázkach každodenného života. Aspoň ja to tak vnímam. Ale dosť sentimentu a filozofovania. Chcem povedať, že ma Peťo Fiala veľmi potešil odpoveďou na otázku „Zvedavca“, teda, že pracujete na novom „radovom“ albume. Dúfam, že vyjde čo najskôr a bude tak skvelý ako tie doterajšie. No, nič proti Dárečkom (niektoré nové spracovania skladieb Mňágy sú ozaj vydarené), ale povedzme si pravdu (určite budú súhlasiť aj ostatní Vaši fanúšikovia), len Mňága v podaní Mňágy je to pravé orechové. Musím sa priznať, že ja osobne už mám poriadny absťák. Takže tak. Na záver chcem Vám všetkým zaželať len to najlepšie tak do hudobného ako aj ostatného života. Martin z SK.
 • 17.07.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Zdar! Díky za pozdravy a podporu! Momentálně kromě koncíků finišujeme i s koncertním záznamem loňské Lucerny, což bude DVD Mňága a žďorp - Dáreček Live! DéVéDé vyjde DeVátého DeVátý...už!!! -:) K dotazu - pokud nejsou Býkovice na koncertní mapě, tak tam letos nehrajeme - tak příště! Nelze stihnout vše - některé víkendy vychom mohli hrát desetkrát - což ale nejde, no, tak jako tak. Přejeme všem Hezké Léto!!!
 • 15.07.2013 Pavel Živák Aerosmith You Gotta Move - vaše Stage je lepší - proč nehrajete v Trutnově - koupil jsem lístek na tri dny kvůli tomu - smekám - píšu to znova, páč to chce příjmení - tož Fiala - Jdou si pustit Mńágu a nazdar.
 • 11.07.2013 PBH Ahoj Peťo, Zuzko a všichni ostatní Mňágofilové. Na seznamu vašich koncertů chybí BÝKOVICE, který jste slibovali už něgdy zjara. Jsem se dost těšil, tak snad jde jen o nedorozumění :-)) Pěkný léto všem !!!
 • 07.07.2013 Luke Ahojte, včera jsem vás viděl na festivalu bratří Jobusů VRBOVSKÉ VETRY 2013. Klobouk dolů, bylo to perfektní a na vás bylo vidět, že si to taky užíváte. S deskou "Takže dobrý" ,kdy jste měli asi slabší tvůrčí období, jsem vás už hodil do zapomnění , ale po "Vetroch" vidím , že zde ještě potenciál je. Držím palce. Ahoj.
 • 03.07.2013 ddt http://ulozto.cz/xLnwxQYt/michal-kudelka-silenstvi-je-cesta-rar
Červen 2013
 • 30.06.2013 Blissfly Ahoj všichni z Mňágy, přeji Vám vydařené léto a festivalovou sezónu .) !
 • 24.06.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Mrkni do e shopu na těchto stránkách, tam by to mohlo být...! -:)
 • 24.06.2013 Moňous moonitko@seznam.cz Nazdárek kluci,na Blatenským festu jste byli skvělí :) Bohužel se mi tam,ironicky,při vašem vystoupení stala taková nemilá věc,přišla jsem o vaší placku,kterou jsem kupovala,když jste hráli v Plzni,hledala jsem jí na e-shopu a nejni :( Byla oranžová středně velká s vinylovou deskou :) Chtěla jsem vás poprosit jestli jí nemáte někde ještě zapadlou pod pultem,koupím jí :) Ozvete se prosím na mail nebo pošlete odkaz na nějaký stránky,kde by se ještě dala sehnat :) Díky a hodně zdaru Moňous B)
 • 16.06.2013 Ela Fajn vystoupení na Slezské lilii v Ostravě.. díky moc
 • 14.06.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Ano, nová deska vyjde příští rok. Letos vyjde na podzim na DVD záznam loňského narozeninového koncertu z Lucerny, už se na tom pracuje. -:)
 • 07.06.2013 zvědavec Ahoj, zajímalo by mě, na kdy plánujete příští desku. Příští rok?
 • 01.06.2013 Janek z Neplachovic Koná se dnešní akce? chčije tu, at to pěkné není. Neplachovice forever.
Květen 2013
 • 30.05.2013 Pavel Kopriva Boze, to je tak bozi kapela :-) ! Uplne, naprosto a zcela bozi. Tak bozi, ze bych to tu psal nekolikrat do mesice. Pan buh zaplat za to!
 • 28.05.2013 Martin Knor Pro VSH: ve 21:00 (zhruba) začne fiXa a potom to rozjedeme my.
 • 28.05.2013 vsh cao, jaky je jizdni rad patecni akce v lidecku? kdyz uz tugedr nebude doma ve VM, tak musi VM vyjet :)
 • 24.05.2013 pavel Mňága on stage 2009. Pitomý Youtube (zaplaťbů). Překvapení, zářez. Dokonale sehraný, grády, texty, kamery, atmosféra a ... prdelky. Nejsem mňákolog, začínám to studovat. Objev měsíce, jedu to už po třetí. Musím v červnu na Výravu. Znáte lepší záznam koncertu Slezskomoravskočeské kapely ? P.S. nápověda netřeba, ou maj gott !!!
 • 23.05.2013 pavel Netušil jsem, jakej je to šoumen :)
 • 14.05.2013 Honza Zdravím Petra Fialu. Bohužel jsem nečetl tvůj poslední rozhovor v Reflexu, nicméně jsem četl reakce na něj a tvou reakci na reakce:-) A pudí mě to vyjádřit ti podporu! Přiznám se, že i já stahuju, stejně jako prakticky každý. . Nicméně i tak si uvědomuju, že je to sviňárna! A rozhodně se o to s žádným autorem, kterého takto připravím o jeho zasloužené výdělky, nehodlám přít, ani se nějak hájit. Vím, že tímto vědomím peníze za album autorovi nenahradím. Přesto je mi ale na nic z toho (a reakce čtenářů Reflexu jsou toho výmluvným dokladem), jak si dnes lidé v drtivě většině ani nedokáží připustit, že pokud si na internetu vezmou něco, za co by měli zaplatit, dvakrát hrdí by na to být neměli. A dokonce autorovi upírají i to poslední takřka bezvýznamné právo, a to být se svým okrádáním nahlas nespokojení! Ať už je to stahování oficiálně legální, nebo ne, ať už se vymlouváme na pokrok, kterej nezastavíš, atd... sviňárna zůstane sviňárnou! To by si měl každý uvědomit. Nehledě na to, že tímto bezbřehým stahováním zároveň okrádáme sami sebe (pokud nám tedy záleží na stavu současné a budoucí hudby). V tuzemských podmínkách jsme tak mimochodem prakticky znemožnili existenci čistě studiových kapel, jakými bývaly dříve například Wanastowi Vjecy. Zkrátka lidi, když už zadarmo stahujete, držte alespoň huby a nevysílejte do světa, jak je to samozřejmý a sprarvedlivý! PS: Abych šel alespoň částečně příkladem: Před pár lety jsem tak trochu propadl kouzlu vynilu. Takže pokud stáhnu něco, co se mi opravdu líbí a je to na vinylu k mání, jdu do toho. Jako například do posledního alba od Mňágy-Takže dobrý. Jestli někdy Petře vydáte na vinylu výběrovku Mňágy, jdu do ní i bez předchozího stažení:-) Nové desce zdar
 • 09.05.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Rožnovské úlety letos nebudou. Neky, který je už třináctkrát pořádal, si chce letos odpočinout a nabrat novou energii do dalších ročníků...! Občas je pauza prostě nutná, i Glastonbury už ji párkát mělo...-:). Těšíme se na vás na všech letních koncertech! Je to pro nás, a doufáme že i pro vás, skvěle strávený čas, setkání s kámošema, hudbou, hvězdama na obloze...a tak. -:)
 • 08.05.2013 Michal Včera jste byli na Majálesu úžasní, jen škoda, že jste nehráli ,,Takže dobrý".
 • 07.05.2013 letajicisvec Ahojte, budou letos Rožnovské úlety? . . .
 • 07.05.2013 PETR FIALA, MŇÁGA Ahoj Eliško! Na Benátský letos nejsme, jsme někde jinde...-:). Dnes jsme byli na Majálesu v Brně a bylo to super! Chvíli pršelo, pak zas sluníčko, publikum vstřícné milé...Díky! Léto je Tady!!! -:)
 • 05.05.2013 Eliška Mňágo, budete letos na benátský?
tvůj názor
starší příspěvky