Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Prosinec 2010
 • 31.12.2010 Anawak Ahoj kdo se chce at si 5 minut po pulnoci zapne program čt2...Mnaga vas tak muže uvitat do roku 2011...do ktereho přeji vše nejlepši...:)
 • 30.12.2010 Godot To Vadim: Asi bohužel nevíš, co to znamená interpretace textu. Řekl bych, že mají docela úroveň.
 • 30.12.2010 Vadim To Mathe: Četl jsem tvůj rozbor písně Prádelník a musím říct, že si dost vyčítám, že jsem to udělal. Naprostá ztráta času. Vždyť ten text psal Petr Fiala, né ty! Každý, kdo slyší text písně, každý si to vyloží různě. Ty to prezentuješ jako bys přesně a nejlíp věděl jak je co myšleno. Jinak Vše nejlepší do roku 2011 všem! :)
 • 30.12.2010 Mathe Zdravím, baví mě vaše hudba - a přiznám, že vaše texty jsou úžasný :) Pokusil jsem se dokonce o rozbor dvou z nich, tak jestli někoho taky baví hloubat nad nimi, může mrknout sem: http://www.honzakovapoezie.estranky.cz/clanky/pitevni-stul-aneb-rozbory-pisnovych-textu/
 • 29.12.2010 Breta Zdravím skupinu Mňága a Žďorp, jste opravdu výborná skupina a chtěl bych se zeptat, jestli někdy vyšel nebo vyjde zpěvník ?
 • 26.12.2010 ahoj kapelo vas zvuk posledni desky je muzu rict dobry ale petr slezak je petr slezak patri k vam
 • 26.12.2010 mejla
 • 25.12.2010 Ondřej P. Dobrý den přeji, především chci říci, že pravděpodobně nejsem váš obvyklý cílový posluchač. Jsem součástí generace, která nevyrůstala za komunismu, jsem součástí generace, která si neváží svobody a nevidí obrovsky nezměrné možnosti v tomto státu a ano, jsem taktéž součástí generace, která hloupě odsuzuje vše, co není trendy, cool a in. Avšak já na mojí "generaci" kašlu. Ve vaší hudbě je něco, do čeho pomalu dospívám, jsou tam opravdu upřímné pocity člověka, jsou tam myšlenky, kterým naprosto rozumím na úrovni, kterou si třebas sám nepřipouštím, nebo do které teprve dorůstám, však přinášíte mne dále do onoho magického světa dospělosti, který je mnohem složitější, než si mí vrstevníci uvědomují a přitom je vlastně tak jednoduchý. Nedostal jsem se, či jsem snad nenašel blog ostatních členů kapely, ale blog pana Petra Fialy mne opravdu nesmírně zaujal. Cítím z něj slova z dob, které prožíval můj otec, z dob, kdy vše bylo nepopsatelně jiné, ba pro mne dokonce nepředstavitelně jiné. Tím spíše se mi ony příběhy líbí. Ať píšete o cestě přes Evropu pomocí vlaků, či o výletu na kopec, vždy vyprávíte poutavou formou a udržujete si pointu příběhu, což na vás nesmírně obdivuji, pane Fialo. Děkuji vám za vaše příběhy. Taktéž ovšem děkuji vám, kapelo s perfektním názvem Mňága a Žďorp za vše, co jste s pílí a radostí či strastí vytvořili, oceňuji to nadmíru pozitivně!
 • 21.12.2010 tomílek Kluci, díky za Vaši super hudbu, na který ujíždím už asi 10 let... Ať Vám to vydrží i v dalším roce... a ještě dík za novou LP desku, je to po nějaký době relikvie a dát jí do gramce je fakt svátek... Hrajte dokud to jde. Tomík
 • 21.12.2010 Mára Nazdárek,za vaši existenční kariéru jste nahráli spoustu fakt dost dobrých písniček, ale ta nejlepší je bezesporu Zloději života. Ta je opravdu top. Díky za ni. Mějte se a hodně zdaru při vytvoření další top písničky.
 • 21.12.2010 M.K.Nor Děkujeme všem za podporu! Lukáši: staré časy opravdu nikdo nevrátí, to si nemusíme vykládat, ztráta času. Díky, že občas zajdeš. Mirďo: já doufám, že všichni doktoři nejsou svině a blbci. Fakt upřímně Ti přeju, ať se ze svých potíží vymotáš; vím, že je to těžké a běh na dlouhou trať, držím palce.
 • 21.12.2010 Lukáš Dobrý večer, dalo mi to nějakou tu chvíli, než jsem si tady přečetl pár zajímavých komentářů .. Měl jsem za to, že Mňága a Žďorp přežije všechny ty sračky i krámy ... i když si někdo otevře svojí pusu naplno ... Nikoho urážet nehodlám ... Pánové, kdysi jste mi ukázali jistou cestu směrem k atypické hudbě založené na dekadentních textech podložených podmanivou hudbou ... byl to takový můj start do nové epochy hudby ... nikdo nežije pro minulost, i když někdy není od věci si tuto fajn dobu připomenout ... Mám-li si vzpomenout na Zelenkův film, který se vás týkal, jste si ještě jisti, že je pro váš směr stále aktuální? Bohužel si to už nedokáži myslet ... Od Web Site Story mají vaše alba opravdu sestupnou tendenci ... bojím se toho, že jednoho dne dosáhnete bodu nula ... Samozřejmě na všech albech najdu píseň, která mě stále dokáže oslovit ... Ale staré časy už jen tak asi nevrátíte ... Když vám někdo napíše, že se mu vaše nové věci nelíbí, neznamená to, že jste odepsáni ... Máte pořád jednu nespornou výhodu - vaše živé koncerty pořád stojí za to! Rád na ně vždy zajdu ... Což se o většině současných kapelách říci nedá ani náhodou .. Petře, Martine i zbytku kapely, přeji vám aspoň do nového roku minimálně stejnou energii jako letos! Zdraví vás Lukáš
 • 20.12.2010 Láďa Mnága je prostě nejlepší!!! Díky za další optimistický koncertík ve Kbelích..
 • 20.12.2010 mirďa Zdravím,zasejc mňága a její boží Nevyzpytatelné cesty boží,pěstování rajčat a růží,nebo jak si kdosi zašel s krásnou holkou do kina....Jen si stále říkám,jestli někdy budu moci říct Už jsem našel,co jsem hledal?Bez toho debilního otazníku na konci.paní,mohl bych jít s váma k vám,já se totiž všude cítím sám.Možná by mi předepsal nějaký idiot v Neznabohách něco ještě horšího než můj Haloperidol.Dnes jsem přežil asi 90-ti minutové křeče,které jsem nikdy před tímto ozdravným pobytem neměl...Ještě,že jsou v životě i lidi,,co hrajou muziku z lásky a dobře,to hlavně.Svině doktoři,těch je dost.Blbců doktorů jsou mračna,co halí oblohu černými mraky,že už přes ní někdy není vidět.Tak,snad i já nakonec přijdu Pánu Bohu vhod.Nó,jsem blbej,že jsem boha kdysi proklel.Ale z vesela.Z pokladničky drobné?To hroznější,že jsem jednou balil jointa v kostele,ale od té doby nic.To bylo před 15-ti lety.Od té doby jen samá soukromá duha.
 • 20.12.2010 Radka Ahoj,vim že je asi brzo se ptát, ale neplánujete koncík v roce 2011 v Plzni? :-)
 • 19.12.2010 Pro Martinu - to si napsala hezky, nelze než souhlasit.
 • 19.12.2010 mARTina ach boooože, už jsem myslela, že tomu dohadování na téma stará vs. nová mňága je konec...že vás to baví, lidi. Vzkaz pro pana "Já I." (Kazisvět, hlava pomazaná - to už tu kdysi bylo :-D)- megaloegóza zatemňuje mozek a způsobuje zkreslení úsudku, ale dá se léčit!:-D
 • 17.12.2010 Roman Aktuální koncerty: 17.12.TRENČÍN - je naozaj aktualny ci nie?
 • 17.12.2010 Martin Knor Jožko: ani január, ani február, máme pauzu a budem hrát až koncem února (februára). Uvidíme, jestli se nějaká nabídka z východu vyskytne, dáme vědět.
 • 17.12.2010 jožko bledokožko ooou skoda :) mnaga a zdorp to je moja biblia.. vase koncerty su skoro az spiritualnym zazitkom.. a januar alebo februar? :)
 • 16.12.2010 Martin Knor Tak to už, Jožko, letos nestihnem. Snad příští rok...
 • 16.12.2010 jožko bledokožko POSLEDNE DVA ROKY STE NAM V DECEMBRI ZAHRALI AJ V PRESOVE.. PRIDTE AJ TERAZ.. PROSIIIM :)
 • 14.12.2010 M.K.Nor Omluva se přijímá.
 • 14.12.2010 Hvízdy Omluva ze strany "tvrdého jádra"...
 • 14.12.2010 Papén Kluci díky za Lucernu,parádní výkon, úplně jste nás strhli! DVD koupený a pěkně bude čekat na 24.12.cheche možná tam byl jeden rum navíc a trochu víc sme řvali,ale snad nám to odpustíte a my se naoplatku na Vás zase budeme těšit na přes rok!
 • 14.12.2010 Jakub Taky se připojuji k chvále nedělního koncertu (12.12.). Obzvláště dobrá byla práce Petra Fialy a Martina Knora s "tvrdým jádrem" (které mi postupem času dost lezlo na nervy)a pak Petr Zelenka coby interpret. Jediná drobná výtka - na podzimním koncertu v LMB (září?) padl slib, že si na 12.12. natrénujete dvě písničky (Měsíc a Speedy Gonzales). Zazněla jen ta pro mě méně oblíbená, tak doufám, že časem dojde i na tu druhou.
 • 14.12.2010 Dan s Ditou MNAGO JSTE SKVELYYY! V Lucerne byla opet vyborna atmosfera a ta particka na podiu nemela chybu! Moc jsme si to s mou drahou polovickou uzili a zas se tesime na dalsi koncertik :-)
 • 14.12.2010 Hvízdy Dík za super koncert v Lucerně. Jsem rád, že jsem zase mohl vidět všechny hvězdy hudebního nebe v čele s Vangelisem, Joe Satrianim a Johnny Cashem. Mimochodem dožijem se koncertní verze "Kam se dožijem"?Stálo by to za to...Zdraví tvrdé jádro z Plzně...
 • 13.12.2010 Kupina Jen jsem Vám chtěla poděkovat za skvělý koncert a píseň na přání - Měsíc. Atmosféra skvělá, děkuji za krásné narozeniny a přeji Vám všem spoustu úspěchů.....přidávají se fanynky Klára a Lipina :-)
 • 13.12.2010 Martin Knor Anebo ne. Nekončím. Baví mě prudit prudiče a majitele jediných správných názorů. Přeji hodně zábavy a "náboje" při poslouchání "rádiových hovadin".
 • 13.12.2010 Kokyna Zdravím mojí milou Mňágu,pokud to vydržíte, doporučuji nereagovat na prudiče/tohoto ani žádného jiného/, víte jak se těší jak se to tady bude rozebírat, řešit... je to voda na jeho/jejich mlýn/:-)))))
 • 13.12.2010 Martin Knor Tak jo, milý Já I. (hezké jméno!), zítra s tím seknu, když se Vám to nelíbí. Akorát nevím, co řeknu těm lidem, co chodí na naše koncerty a chválí nás za ně, zbloudilci pomatení...
 • 13.12.2010 MatezZ Tak jo, včera to byl nejlepší koncík, kde jsem byl! Fakt jsem si ho užil, ačkoli jsem nebyl v kotli ani v silném jádru, skvěle jsem si to užil. Fakt díkezz :)
 • 13.12.2010 dvorakpepa pár fotek ze včerjší lucerny ... http://www.dvorakpepa.cz/
 • 13.12.2010 Mára Díky za včerejší koncert! Zase jste vytvořili super atmosféru :)
 • 13.12.2010 Márty Díky moc za včerejší koncert v Lucerna music baru. Bylo to super !!!! Už se těším na další :-)
 • 12.12.2010 martin čauves...Pokavat vás Mnága už nebaví....tak už ji prostě a jednoduše neposlouchejte,existuje přeci plno jiných kapel který vás jistě nadchnou více než Mnága.Tot všë....Ahoj Martin z Hradce.
 • 12.12.2010 sejpin Souhlasím s Petrem Fialou, kterej narozdíl od toho zakomplexovanýho prudiče něco dokázal, psal a pořád píše dobrý písničky a texty.Já osobně taky dávám přednost starším věcem,ale i některý novější věci jsou zajímaví a dobrý.Koncerty mnagy jsou výborný a myslím že kluci dobře věděj co dělaj a proč to hrajou - jen tak dál! A tomu prudičovi - hodně štěstí a duševního zdraví !
 • 12.12.2010 Já I. Bohumile! "Kurva" se neříká!
 • 12.12.2010 Já I. 9. 12. 2010 • 20:42:34 Péťa : kurva jste nejlepší ! :-))) Proč nevymaže Zuzana i tento příspěvek, když tak vadí vulgarita?
 • 12.12.2010 Já I. PETR FIALA, MŇÁGA : Názory, ve kterých se objeví sprostý slovo, mažu já. Taky naprosto nestojím o prudičský názory. Pokud někoho trápí, že už stojíme za prd, ať si najde něco lepšího. Díky za pochopení. To je velice zajímavý názor. Petr Fiala je čistý jako lilie a nikdy nepoužívá sprostá slova. Ale neuvědomuje si, že pokud je potřeba vyburcovat, často nejsou sprostá slova od věci. Také je smutné, že skutečnost, že někdo nesouhlasí s trendem, jakým se ubírá jeho oblíbená kapela, je důvodem k tomu, aby byl označován jako "prudič". Petře, ruku na srdce, vy si také často hrajete na prudiče, takže než tento příspěvek smažete, prosím - "ruku na srdce". V pořadu "Ladí - neladí" si taky neberete servítky. Uvědomte si, kde je vaše stará sláva. Kolik lidí je zklamaných z každé nové desky? Vaše písničky už nejsou o ničem. Už to není ani slušný popík. Je to prostě bída s nouzí. I kdejaká rádiová hovadina má větší náboj než vaše písničky. Jestli to nezvládáte, bylo by lepší skončit než jen produkovat hudební podprůměr a těžit ze staré slávy. A Petře, uvědomte si, že to manželství vás opravdu změnilo.
 • 12.12.2010 Já I. PETR FIALA, MŇÁGA : Názory, ve kterých se objeví sprostý slovo, mažu já. Taky naprosto nestojím o prudičský názory. Pokud někoho trápí, že už stojíme za prd, ať si najde něco lepšího. Díky za pochopení. To je velice zajímavý názor. Petr Fiala je čistý jako lilie a nikdy nepoužívá sprostá slova. Ale neuvědomuje si, že pokud je potřeba vyburcovat, často nejsou sprostá slova od věci. Také je smutné, že skutečnost, že někdo nesouhlasí s trendem, jakým se ubírá jeho oblíbená kapela, je důvodem k tomu, aby byl označován jako "prudič". Petře, ruku na srdce, vy si také často hrajete na prudiče, takže než tento příspěvek smažete, prosím - "ruku na srdce". V pořadu "Ladí - neladí" si taky neberete servítky. Uvědomte si, kde je vaše stará sláva. Kolik lidí je zklamaných z každé nové desky? Vaše písničky už nejsou o ničem. Už to není ani slušný popík. Je to prostě bída s nouzí. I kdejaká rádiová hovadina má větší náboj než vaše písničky. Jestli to nezvládáte, bylo by lepší skončit než jen produkovat hudební podprůměr a těžit ze staré slávy. A Petře, uvědomte si, že to manželství vás opravdu změnilo.
 • 12.12.2010 MatezZ Ahoj Mňágo :) nevim s kym se to tu hadate, pročítat to nechci, stejně je to jedno. Jen se musim přidat k příspěvku o pár dní níže. Vaše songy znam asi od druháku /2002/ a od té doby teprv posloucham hudbu. Inteligentní, vtipnou, prostě libové. Jen jsem si říkal že byste měli dát něco do kupy s tatáčema, páč mi přijde smysl pro češtinu dost podobný a stálo by to zato. Ale zpět k Vám. Fakt díky že fungujete, jsem reklamační technik a bez relaxu při vaší muzice bych asi už byl v Bohnicích :D Jinak kolik tak plánujete koncertů na 2011 v okolí Praglu? Ještě vzkaz všem, kdo maj něco proti Mňáze, koukejte ten prohlížeč zavřít a jít do háje..
 • 11.12.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Lomikarovi: Pokud považuješ vyhazování vulgárních slov ze SVÝCH stránek za cenzuru, tak to je konec...-:)
 • 11.12.2010 Lomikar Tak Mnaga cenzuruje nazory,tak to je konec.
 • 09.12.2010 Péťa kurva jste nejlepší ! :-)))
 • 09.12.2010 andik pozdě, ale přece. U cikána sqělej koncert!!!! Děkuji
 • 09.12.2010 Anawak Souhlas Petře F. někteři prudiči maji opravdu velkej probelem sami ze sebou...Fandim vam jste borci vaše pisně (všechny) mě provazi životem a diky nim je to kolikrat v tom světě snesitelnějši. Diky vam za to pokračujte v dobre praci Diky Diky Diky :)
 • 09.12.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Názory, ve kterých se objeví sprostý slovo, mažu já. Taky naprosto nestojím o prudičský názory. Pokud někoho trápí, že už stojíme za prd, ať si najde něco lepšího. Díky za pochopení.
 • 09.12.2010 Deda Mraz Tak schvalne, jestli zase bude mazat :-)
 • 07.12.2010 Kašpi čus mnaga je vždycky super pozitivni naboj šlape jim to jen tak dal kluci..Doufam že se zase uvidime na Jihu...
 • 06.12.2010 Zolo V Nitre bol velmo fajn!
 • 06.12.2010 Honza a já se do toho Kromplu tak těšil. :-(((
 • 05.12.2010 vranka dakujem za uzasny koncert v bratislave! dufam, ze coskoro opät :)
 • 04.12.2010 Robi G Dobre mi bolo v Nitre... :) Vďaka
 • 03.12.2010 MATYSENKO Ten Krompl je zabitej, fakt by me zajimalo co v tom kulturaku maji za triping,vzdyt ho opravuji snad uz 10let.Jeste ze jste12.12. v Praze.Musim Vam napsat ze ja osobne za vas vznik dekuji vesmiru!!!!!Jste hodne moc skvela grupa a slape vam to skvele... jen tak dal,dal,dal....jo a FLEDA SUPR SEDLO VAM TO
 • 02.12.2010 choze vdaka za skvely koncert v bratislave! SAXOFOOOOOOOON!
 • 02.12.2010 choze vdaka za skvely koncert v bratislave! SAXOFOOOOOOOON!
 • 02.12.2010 Arthur.Dent Super koncert v BA v MMC! Ďakujem :-)
 • 01.12.2010 Juro A zas ste nezahrali Kam se dozijem :(..nevadi..aj tak super koncert v MMC ;)
 • 01.12.2010 Dexter Ahoj, mám takový malý dotaz/přání. Rád si hraji na kytaru spolu s nahrávkami, ale bohužel jsem schopen dohledat jen omezený počet akordů. Proto by mě zajímalo jestli byste nechtěli publikovat nějakou brožurku s akustickými verzemi skladeb, jako na tom vydělává řada jiných kapel. Nebo prostě někde zveřejnit alespoň základní kytarové linky. Jistě bych nebyl jediný kdo to ocení. Děkuji za odpověď.
Listopad 2010
 • 30.11.2010 Marek F Dobrej den vážení, vy už dávno DVD a já teprve LP :-) Jen abych popsal o co de. Dostal jsem vaše LP Takže dobrý na narozky už v dubnu (!), abych následně zjistil, že gramofon nefunguje. A jelikož jsem opravdu nechtěl vaše album stahovat z internetu, tak jsem se tak max mohl kochat vyvedeným obalem. Nuže ale gramofon je opraven a já před týdnem poprvé slyšel tohleto luxusní album! Na stanici polární mi až tak nesedlo, ale tohle pánové prostě stálo za to čekání, velmi velmi velmi vydařené! Děkuji za něj a dál dělejte, co od vás ostatní tak nějak čekají.. :-)
 • 29.11.2010 mARTina zdarec:) už jsem se vyjadřovala na fb, ale ještě jednou díky za koncík v HK, já vás prostě miluju!!!:) pár videí je na youtube:) DVDčko je bomba, jelikož nám zlobivým Ježíšek stejně nic nepřinese, tak jsem si musela naježit sama:-D btw jaká je souvislost mezi Mňágou a hokejem?:-D
 • 29.11.2010 Martin z Hradce Čau:Martine,Fili,Neky,Tibíku,Jaryne,a Pavle.Děkuji za super koncert u Cikána.Jste fakt nejlepší a vaše koncerty jsou prostě takové že nás na začátku koncertu vtáhnete do dějů a příběhů a necháte nás plout po vlně vaši muziky a na konci nás zas spokojené fanoušky pustíte domů.Takže dík zato že jste a že existuje taková muzika která je česká,je ji rozumět a má svou melodii a text.Děkuji za podpisy na Dvd.Ahoj Martin.
 • 29.11.2010 michal Kluci dekuji za konzert v hradci králove byl super. peto ti ale maš vid a mel jis štesti že se ti nic nestalo jak se pod tebou propadl stul. jinak dekuji bili jste super.
 • 28.11.2010 IP Pavlova :-) Zdravim vsechny cleny kapely,fanousky i zarputilee, zakoupila jsem si DVD On Stage, a rozhodne teto investice nelituji. Kazdemu, kdo ma kapleu rad, a vi, jaka atmosfera na jejich koncertech vladne, vrele doporujcuji. Bezchybne zachyceno je zde vse, co vas potka na jednom ze skvelych kncertu Mnagy a Zdorp!!! Jen tak dal! Oh My GOD!
 • 28.11.2010 Martin Knor Honzo: většina našich brněnských koncertů se odehrává na Musilce (Kulturní středisko Omega), zkus nás tedy navštívit tam (pravděpodobně koncem února 2011).
 • 28.11.2010 Martin Knor Adame: na vinylu (LP) vyšla alba Made in Valmez, Furt rovně, Radost až na kost a Takže dobrý. Pokud klikneš v sekci DISKOGRAFIE na detail alba, pak v popisu pod seznamem písniček najdeš i to, na kterých nosičích vyšlo.
 • 26.11.2010 Míša Zdravím :-) Plánujete na rok 2011 něco v Liberci? Dík moc
 • 26.11.2010 Romana Co takhle nějaký koncert v Havířově nebo v okolí prosíííím. Už bychom Vás potřebovalli vidět zas naživo :o)
 • 26.11.2010 adam chci se zeptat zda nějaký skalní příznivce mnágy má představu, které desky vyšli na LP - Já mám jen tu první Made in Valmez, ale počítám, že by možná mohly vyjít jako LP i další dvě až tři desky.
 • 24.11.2010 Honza Pro Filiho: Peťo neuvažujete fakt zkusit jiné místo v Brně ? Mě třeba to čekání nevadilo, slyšel jsem vás po roce - a bylo to úžasné, ale loni takhle lidi čekali dvě hodiny na Tatáče, co vím, a očividně to je strategie flédy a podle mě dost nesolidní :/ btw. S tím barem... Já to prostě nepochopím, proč někdo musí jít na koncert s lahví vodky, aby si ho užil ? Bojí se, že jinak to nebude ono ?? To je ubohé... Já jsem to nikdy neudělal a vaše koncerty si užívám maximálně a pokaždé se adrenalin zvýši a jsem nadšený... Štve mě, že jako velký fanoušek Mňágy, bych měl stát někde vzadu, jenom proto, že banda ožralců, která ani není schopna zpívat písičky s vámi, lidi kolem sebe vyloženě rube :// Na flédě to bylo fakt o hubu někdy, zvláštní že ve Stounu posledně to třeba nebyl vůbec problém.
 • 23.11.2010 Mio Já bych také rád poděkoval za koncík v Příbrami. Skladba písní mě sice trochu (víc) zklamala, ale hudebně dobrý. Ale na obranu Mňágy bych uvedl, že hrát před takovým publikem je moc těžké. Asi už stárnu, ale na druhou stranu se považuju za věrného a opravdového fandu a znalce Mňágy a to co bylo kolem mě před pódiem nemám slov. Asi se stanu hudebním kritikem !? A jednou bych rád stanul za mikrofonem a zaspíval si jednu z písníček s celou kapelou :-) Fajn večer FŠEM
 • 23.11.2010 znt 25.2 2011 ve Zlíně v Masters Of Rock café, předkapela Prázdné obaly. Už jsou plakáty.
 • 22.11.2010 Kristýna Bílá Slyšela jsem už spoustu hezkých písniček, ale Zrcadlo z alba Takže dobrý je snad ze všech nejhezčí. Kdo psal ten text? Petr Fiala? každopádně klobouk dolů, nejde mi ho dostat z hlavy.. děkuju všem z Mňágy za spoustu hezkých chvil prožitých ve vaší hudební společnosti
 • 22.11.2010 inkognito SMRT MLADéHO SEBEVRAHA !
 • 22.11.2010 Ahoj ! Co se týče zrušených koncertů na Slovensku , jsou opravdu zrušené . Zatím se o náhradních termínech nejedná . Pokud bude něco nového , dočtete se to včas na našich stránkách . Děkujeme za pochopení . Zuzana
 • 22.11.2010 Dandouch Ahoj Mnago, diky za SUPER koncert v Pribrami. Mix starsich a ne moc hranych pisnicek s temi novymi byl uzasnej! Moc jsme si to s manzelkou uzili a tesime se na dalsi!
 • 21.11.2010 Helenka ještě jednou díky za včerejší super koncík ve Strakonicích a za to, že se nám splnil náš celokapelní sen, být Vaší předkapelou, za což vy sice vůbec nemůžete, ale za to že jste můžete, takže díky:-) a zdravím bubeníka. Helenka z Pole, alias teroristka z první řady:-)
 • 21.11.2010 Pájusha Nazdar chlapi! Jste fantastičtí! Moc díky za koncertík v Budějcích. Máte obdivuhodnou výdrž. Takže jen tak dál ;o).
 • 21.11.2010 Cardo No Kam se dožijem je moja najobľúbenejšia, tak by ma potešilo ak by ste ju zahrali v BA v Randal clube, keďže už idem na Vás tento rok piaty krát :D
 • 20.11.2010 Juro Zdravim...No ta pesnicka ,,Kam se dozijem,, by sa aj mne celkom pacila na vasom koncerte v Bratislave:)...treba sem tam oprasit archiv :DD..vidime sa 1.12. Ci uz s nou alebo bez nej..;)
 • 19.11.2010 Velblouďačka Ahoj! Koncert ve Velbloudovi byl absolutně perfektní... :-) Jenom nemáte nějakej seznam, co všechno jste tam hráli? (ze všech písniček co jste měli se mi prostě u třech nevybavuje název...) Díky :-)
 • 18.11.2010 Milan A kde jsi přišel na Zlín ? Nikde to nevidím....
 • 18.11.2010 znt Tak se na Vás těším v Únoru ve Zlíně.
 • 18.11.2010 Elwir Djangala Ahoj Mňágo i Žďorpe! Zítra se na vás těším v Příbrami. Dlouhá léta jsem vás na podiu neviděl, ale na Pohodě v Trenčíně jste mi ale dokázali, že to stále umíte a i nový songy( pro mě teda)výborný a taky se mi líbilo, jak pan Fiala rockově skotačil po trenčíské stagei! Zítra se těším, váš Elwir Djangala
 • 17.11.2010 driff http://www.youtube.com/watch?v=7i7HPYSd0QE - zajímavý fanouškovský videoklipový počin k "A chce se žít"... už se o vás dělají bakalářky :D
 • 17.11.2010 Zdeněk Ahoj.Tak sem byl v sobotu posedmé na Mňáze a supr koncert v Lukách nad Jihlavou.Je nějaký odkaz nebo adrasa na internetu na fotky nebo videa z tohoto koncertu?Díky a už se těším poosmé..Zdenek-Bystřice nad Pernštejnem
 • 17.11.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Ahoj! Zde pár odpovědí na dotazy: Koncert trvá cca dvě hodiny. Do Trenčína i do jiných slovenských měst určitě přijedeme příští rok! Už se na tom pracuje! A Kam se dožijem? Kdo ví?! -:) Mějte se hezky a užijte si dnešní Svátek!
 • 16.11.2010 Zvědavec Jak dlouho tak trvají koncerty?
 • 15.11.2010 Silvia Ahojte,velmi sa tesim na vas koncert v Bratislave.Bola by som velmi rada,keby ste zahrali Kam se dozijem..Tesila som sa na to na kazdom vasom koncerte,ale nejak ju asi nemate v playliste :) a pritom je to perfektna pesnicka:) tesim sa na vas
 • 15.11.2010 jana Zdravim, chcela by som sa opytat, ci zruseny koncert v Trencine je uz zruseny nadobro, alebo nam pridete zahrat niekedy zaciatkom roka v inom termine? Veelmi som sa na vas tesila, prosiim pridte nam zahrat :)
 • 14.11.2010 Jana Ještě ke koncertu v Brně na Flédě. Musím říct,že čekání 45 minut mě teda taky nenadchlo.Doufám,že se na další koncert vrátíte zpátky na Musilku,kde to bylo skvělý.
 • 14.11.2010 Mio Včera jsem na Youtubu viděl live Den kdy v Brně hrála ABBA.... už se těším až bude v Příbrami hrát Mňága. I když je to jen pátek, tak jsem si musel vzít v práci 3 dny dovolené !!! ( zasvěcený to chápe :-) ) Bombero Mio
 • 13.11.2010 martin76 ale jděte s tim zpozdenim. kdybych si to tu nepripomnel, uz si na to nevzpomenu. koncert byl skvely, kvituju s povdekem zarazeni pisni ve 4 rano apod. Naposledy jsem byl na Mnaze nekdy v 2003 a "kam se hrabe Bittner, to se neda srovnat:)".
 • 13.11.2010 Ivan Koncert ve Flédě se mi strašně líbil. Na Mňáze jsem byl už hodněkrát, ale tentokrát jsem si řekl, že půjdu naposledy, protože pořád hrajou stejný věci. Strašně mi udělaly radost starší a poslední dobou nehratelný songy, jako Obraz pro výstavu koček, Magnet nebo Ve 4 ráno, takže příště půjdu určitě znova.:-) Paráda kluci, když hrajete písničky, který jste poslední dobou nehráli.:-) Díky moc.
 • 12.11.2010 Katka Pche Ahoj, pár fotek z Flédy najdete na www.superbeat.cz :-) Katka Pche
 • 12.11.2010 Fiala na Flédě jsem tentokráte nebyl, ale pamatuji tam koncerty jiných kapel zpožděné o téměř D V Ě H O D I N Y ... to je běžná strategie Flédy, aby se co nejvíc vypilo na baru... spojovat to s kapelou je nesmysl, stává se to tam zcela běžně, je to spíš pravidlem ...
 • 11.11.2010 Radka Ahojky chtěla bych se zeptat, jestli neplánujete také koncert v Plzni. Díky Radka
 • 11.11.2010 Petr Koncert na Flédě byl fakt dobrej a kluci ze sebe vydali duši. Ale fakt si dovedu představit lépe strávenou 3/4 hodinu, než na půl m2 v nedýchatelném sále. Akceptuju 15-20 min, ale víc mi prostě připadá nefér. Myslím, že to tak cítilo hodně lidí - viz rozpačité přijetí kapaly na počátku koncertu. A je zcela jedno, zda je to vina pořadatele nebo kapely. Argument, že se čekalo na opozdilce neobstojí, to je přeci jejich problém. Kapele přeji hodně duševní svěžesti a zas někdy příště. Petr
 • 11.11.2010 Peťa Nechápu lidi,co jdou na rockový koncert a stěžují si,že to začalo pozdě nebo že jim někdo šlápl na nohu… Rád jsem si počkal a myslím to byl oboustranně vydařený večírek. Život je přece jedno velké čekání :-) V Uherském Hradišti naviděnou
 • 11.11.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Děkujeme všem za podporu na Flédě, moc jsme si to včera díky vám užili!!! Začátek nebyl zpožděný naší vinou. Požadavek pořadatele byl začít hrát ve 21 hodin. Začali jsme v okamžiku, kdy skončila fronta u vchodu. A začali bychom klidně i ve 20 hod, nemáme žádný důvod nechat vás čekat. Většinou jsme v šatně a čekáme až nám pořadatel řekne, že máme jít hrát -:). to je celé tajemství -:).
 • 11.11.2010 Bobi Souhlasím s Petrem.Na koncert jsem se moc těšila a tak mě otrávilo to čekání,že jsem si to nedokázala vůbec užít.Stačila by na úvod lehká omluva a já bych měla pocit,že je to ta neskvělejší kapela,který na fanoušcích záleží.Když se opozdilo vystoupení 100 zvířat o půl hoďky,myslela jsem si něco o nafoukanejch pražácích.Takže blbý.
 • 11.11.2010 add v Brně úžasný plejlist! Ani jsem nedoufala, že bych některé skvosty mohla ještě slyšet naživo.. jen tak dál!:)
 • 11.11.2010 kuba Petr: Ještě po půl 9 byli lidi u šaten, kdyby se začalo přesně, velká část lidí by přišla o začátek. Myslím, že tohle by si měl spíš pohlídat pořadatel. Jinak se mi moc líbily určité špeky v playlistu- Obraz pro výstavu koček, Magnet, This song, ve 4 ráno.. S tím souvisí má otázka na Petra Fialu: Co by se stalo, kdybyste do playlistu nezařadili třeba Hotel nebo Cestu? Já bych to ocenil, máte tolik hitů, proč je hrát pořád všechny do jednoho? Tohle mě trošku nudí. Radiohead taky klidně nezahrají Paranoid Android, Creep, ani Karma Police a vesmír se nezhroutí.. Teda nechci vás s těma brnkálistama srovnávat:)
 • 11.11.2010 Vojtěch Petře, poněkud nechápu jak si může někdo nechat zkazit zážitek z tak povedeného koncertu takovou prkotinou... Myslím si, že čekání k rockovému koncertu zkrátka patří, taky jsem čekal na dylana, čekal jsem na každém koncertu na kterém jsem byl a ani jednou by mě nenapadlo si něčím takovým ten koncert nechat pokazit... A pokud jste tam byl, tak myslím, že pánové z mňágy se svým výkonem omluvili až až.. Viděl sem je letos asi počtvrté a koncert to byl jednoznačně nejlepší... Díky M&Ž.
 • 11.11.2010 Petr Vážený Petře Fialo, pravidelně chodím na Vaše koncerty v Brně. Nicméně po včerejším koncertu na Flédě si to již příště rozmyslím. Nechat čekat napráskaný sál 3/4 hodiny považuji na nesolidní. Navíc bez jediné omluvy. Naposledy jsem čekal 1 hodinu na vystoupení Boba Dylena, taky u mne nikterak nestoupl v očích. Je mi to líto, ale takovéto povýšenecké chování nemohu akceptovat (není mi 20). S pozdravem
 • 11.11.2010 Veru Díky za starý písničky, který normálně nehrajete! Jen tak dál. Dneska super, ostatně jako vždy :)
 • 10.11.2010 Peťa Den,kdy v Brně hrála Mňága...
 • 10.11.2010 Martina Prosím, zavítejte do Plzně!!::))
 • 10.11.2010 M.K.Nor Míšo: KD Nová ulice, na vstupné se informuj tam.
 • 07.11.2010 míša v Lukáchá nad Jihlavou jak hrajete v jaký hale to je a zakolik je prosim vsrup?
 • 07.11.2010 Kubin tak nazdar Valmezáci, můžu se zeptat, kdy hodláte přijet k nám do valu? :), na otvírání amfiku jste hráli uplně suprově, bezvadně od srdce pro valmez...a bylo by super, vidět vás znovu, tk, byl bych moc rád, kdybych dostal odpověd :), díky :)
 • 05.11.2010 strakoňské nástěnkářky Strakonice > Habeš = super už se těšíme
 • 04.11.2010 Ivanka No konecne, Strakonice... no takze ja kupuji letenku, Londyn - Praha a jedu si domu poslechnout Mnagu na zivo! Uz se na Vas tesim!
 • 04.11.2010 Honza Hoši zahrajte v Brně prosím prosím Něgdy nebo jěště lépe Chtěl bych !! :)
 • 04.11.2010 Honza Hoši zahrajte v Brně prosím prosím Něgdy nebo jěště lépe Chtěl bych !! :)
 • 04.11.2010 škáfy Už jsem koukal ... díky
 • 03.11.2010 Miroslav Jahoda škáfy: Jedná se o sál restaurace Beseda.
 • 02.11.2010 škáfy čau ... mohl bych poprosit o upřesnění místa konání koncertu v rychnově u jablonce ... v který "hospodě" ... nikde žádný leták ... aby to nakonec nebylo nad kněžnou místo nad nisou :) ... díky ... a spaste svoje duše ...
 • 01.11.2010 M.K.Nor Ráďo: ano, vozíme vše ssebou.
 • 01.11.2010 Ráďa Ahoj. Budeme si moc na koncertě ve Velbloudovi (České Budějovice) taky něco na památku koupit? Triko, placku či CD? :-)
 • 01.11.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Samozřejmě, že budeme On stage prodávat na každém koncertě. -:)
 • 01.11.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Ahoj! Děkujeme za vesměs pochvalné teakce na dvd i za toleranci k chybě, která se stala. Mně samotného chybějící klip se.. nejvíc! Nechat vyrobit opravené nové dévédéčka je ale nad naše možnosti... Díky za pochopení!
Říjen 2010
 • 31.10.2010 Lukkky Ahoj...bude možnost zakoupit vaše DVD na koncertě v Brně?
 • 31.10.2010 Lukkky Ahoj...bude možnost zakoupit vaše DVD na koncertě v Brně?
 • 31.10.2010 David Zdravm všechny! Tome, nebuď takový detailista. Chybí tam opravdu jen jeden klip, jinak se nedá dvd vytknout vůbec nic. Je prostě super! A kvalita zvuku je obzvlášť vychytaná. Je vidět, že si s tím pánové dali opravdu spoustu práce a výsledek je skělý, takže takovou drobnou chybu bych klukům odpustil a za celé dvd jim dal véélkou pochvalu!
 • 30.10.2010 Tom Neuvažujete tedy DVD stáhnout a vydat opravené? Nerad bych si teď koupil "chybné" a za týden zjistil, že vyjde opravená edice. To bych si radši počkal...:-)
 • 29.10.2010 Pozzi Honza : Já jsem zkoušel Indies, Wolf music a centrální předprodej a nikde nic. Každopádně Ti děkuji za odpověď, zkusím, co navrhuješ.
 • 29.10.2010 honza pozzi: já je včera kupoval přes ticketstream tady: http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_session_tr?session_id=169622&code=FLEDA&language=2, ale je tam přirážka za nákup přes portál 20 kč a taky za platbu kartou, celkově mě jeden přišel na 190 kč. Můžeš si je přes ticketstream rezervovat a vyzvednout na jejich pobočkách. Zkoušel jsi SA u Pánů z Lipé na Svoboďáku ? btw. V Love Music na Pekařské už tuším, že lístky neprodávají.
 • 28.10.2010 morrissey musím říct že to že chybí jeden klip ze všech je docela průser :((, tak to totiž není komplet :(
 • 27.10.2010 Pozzi Zdravím všechny fanoušky Mňágy! Mám dotaz ohledne lístků do Brna na Flédu. Nikde je nemohu sehnat, ani v místech, kde je vždy kupuji. Prostě nejsou a nikdo (prodavačky)neví proč. Pokud někdo poradí, kde je koupit, udělá dobrý skutek a já mu poděkuji..
 • 26.10.2010 Mulis Kluci, fakt vám to šlape. Jedem, jedem, jedem!
 • 25.10.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Omlouváme se velice, opravdu došlo k chybě. Na dvd On stage chybí klip I cesta může být cíl. Uniklo nám to při kontrole. Moc nás to mrzí!
 • 24.10.2010 Čingischán Pro Ogiho: Je to album "Dutý, ale free"
 • 24.10.2010 Ogi Ahoj...z jakeho alba je pisnička: Otvírají večerky?? :)
 • 23.10.2010 Gonzales Chybička se pravděpodobně vskutku vloudila, potvrzuju Milana. Přesto děkuji za trochu deprese v dnešním veselém světě
 • 22.10.2010 Milan Dnes jsem se díval na videoklipy na DVD 2 a místo klipu "I cesta může být cíl " tam máme opět "Nech mě spát " :)Asi se vloudila chybička .....ale to je jen prkotina, jinak vynikající práce , parádní zvuk z koncertu. YES !
 • 22.10.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Ale to víš, že jsem pořád trochu divnej! -:) -:) -:) Takže - nekoukej na booklet, nýbrž na pohyblivý obrázky!!! -:) -:)
 • 22.10.2010 Gonzales Díky za super DVD , škoda jen za chudobný booklet, btw v Happy endu M.K.Nor řílá, že Petr Fiala byl vždycky trochu divnej - platí to ještě ?
 • 21.10.2010 Aneta Chci Vám jen poděkovat, že děláte super muziku! Písničky, které nám připomenou jak to vlastně je a písničký, které v nás vzbudí naději jak to může být. Miluju Vaše koncerty, je to duševní očista. Děkuju moc za to, že v tomhle těžkém období mám Vaší hudbu.
 • 21.10.2010 Milan Tak DVD konečně doma,hned jsem si ho pustil - parádní atmosféra , perfektně odehrané...jeden z nejlepších koncertů, co jsem viděl. Jen ty černobílé části se mi zdají zbytečné-na mě to žádný dojem nedělá :)Koncerty bývají plné barev a né šedi ...ale klobouk dolů-povedlo se a přeji hodně dalších nápadů - díky .
 • 21.10.2010 Ráďa Přijeďte do Českých Budějovic! Prosím... taky bychom vás chtěli vidět... :-)
 • 21.10.2010 Mir jde o to ze jsem si objednal dve DVD a prislo mi jen jedno.kde se stala chyba.
 • 21.10.2010 PETR FIALA. MŇÁGA A ŽĎORP Pokud máte problémy s nedodáním objednaného zboží z našeho e shopu, obraťte se na Karla Žáčka - kzacek@seznam.cz. A napište i sem, my to taky popoženeme. -:)
 • 21.10.2010 Mir kam muzu napsat stiznost na spatne poslanou objednavku?
 • 20.10.2010 Honza on STAGE??? Famózní ...
 • 20.10.2010 Mir chtel jsem se vyhnout osobnimu kontaktu neochotne pani v bontonlandu a objednal si nove DVD pres vas e-shop. a ono mi nedoslo. takze fakt nevim kam se obratit......
 • 20.10.2010 Mir chtel jsem se vyhnout osobnimu kontaktu neochotne pani v bontonlandu a objednal si nove DVD pres vas e-shop. a ono mi nedoslo. takze fakt nevim kam se obratit......
 • 20.10.2010 Mir chtel jsem se vyhnout osobnimu kontaktu neochotne pani v bontonlandu a objednal si nove DVD pres vas e-shop. a ono mi nedoslo. takze fakt nevim kam se obratit......
 • 20.10.2010 jenda99 Včera přifrčelo poštovním expresem a at máme zkušenost jakoukoli tak k nám jezdí poštovní pendolíno..to už je víc něž jistý... ;-)tomu velká chvála,že čekat jste mě nenechali :-) A stejně tak jsem nečekal ani já a profrčel jsem kotučkem bez otálení a se spadnutou bradou :-).....a co k tomu dvd dodat?asi zase jenom slova..dostali jste mě zase a znova!!!takový parády co ted doma mám..neuvěřitelné..stejně jako cena disku která zlatem vyvážit nelze.Zlato hledat nejspíš někde uvnitř když srdce se roztáhne do širokého úsměvu :-D veliká pocta tomu co děláte a obrovské DÍKY za to ste !!!
 • 20.10.2010 Dejf DVD zakoupeno včera. Vynikající zvuk a obraz, je vidět, že jste si s tim vyhráli. Co se mi nelíbí (abych pořád jen nechválil) - to písmo na obalu. Taková krásná fotka z Lucerna music baru zkažená tim modrym písmem z osmdesátejch let, velká škoda. A mrzí mne výběr písní na live DVD. Moje oblíbený jsou uplně jiný, nejvíc jsem se těšil na live provedení s kufrem a se ženou, ale to je v klipech, já vim.. Ale nikdy se nezavděčíte všem, to je jasný. Jinak se mi DVD moc líbí, super, díky za něj a ať se daří.
 • 19.10.2010 Milan Pro Davida : Opravdu už neměli ,objednali si jen tři kousky :) A to je opravdu jediný obchod s hudebními nosiči v celém Zlíně . Dnes jsem tam telefonoval , prý ještě neví, jestli jim Mňága přišla. Šel jsem tam tedy po práci a bohužel jim nepřišla...kašlu na ně, objednal jsem si DVD na netu. Je to fakt neuvěřitelné, že ve Zlíně se nové DVD nedá sehnat.
 • 19.10.2010 morrissey dnes zakoupeno v Praze v bontáči, maj toho dost, jen si člověk musí říct, sám sem to nebyl schopnej najít, maj to někde mezi akčníma filmama .))
 • 19.10.2010 David Pro Milana: Nevím v kterém obchodě jsi byl, ale příjde mi divné, že bys přišel do obchodu a v den kdy dvd vychází už neměli žádné. Spíš jsi měl štěstí na neochotné prodavače. Já to kupoval v Olomoucké pobočce v Bontonlandu a nemůžu si stěžovat. dvd jsem si sice ještě neměl možnost pustit, ale už teď se moc těším na to jaké bude. Určitě skvělé!
 • 18.10.2010 Jenda Tak já už jsem šťastným držitelem...Už když jste dávali před drahnou dobou najevo že vydáte dvd bylo mi jasný že to bude mazec. Když jsem si ho dneska kupoval, tak se mi to ještě víc potvrdilo. Mezi dvd jsem hned zaznamenal Mišíka, Pixies a mezi nima Mňága a Žďorp, takhle mi i připadá váš styl...Něco mezi Mišíkem a Pixies :D když se mi roztočilo v noteboku a ve sluchátkách začaly zník notoricky známý tóny, tak mi po celym těla klasicky naskákala husí kůže. A za to vám děkuju!!!
 • 18.10.2010 Milan Dva měsíce jsem se těšil na nové DVD. Dnes jsem běžel do obchodu ve Zlíně /podotýkám , že tady máme už jen jeden! / a pan prodavač mi oznámil, že objednal tři kusy a všechny se už prodaly :) Tři kousky na celý Zlín ...yes. Ať žijí obchodníci . Ještě jsem zkusil 12km vzdálené Tesco...taky nic . Pak se divme, že lidé nekupují hudební nosiče :) Aspoň se můžu o něco dýl těšit ....
 • 18.10.2010 Juraj Nazdar chlapci, musím Vás pochváliť za perfektné DVD dnes som si ho kúpil a veľmi sa mi páči..Prajem všetko dobré. Váš fanúšik zo Slovenska
 • 17.10.2010 Honza Objednáno
 • 15.10.2010 michal a martin je suprové jak se koukáte před koncertem do kamery.
 • 15.10.2010 michal a martin Zdravím mnagu. Kluci tak dvd se vám povedlo, je suprové. Dneska jsme si ho koupili s kamarádem v Hradci Králove v bontonlandu . Přejeme Vám mnoho uspěchu a zdravý a pohody. Těšíme se u cikana zdarec. Ps At svámi přijede Zuzana do rokového klubu u cikana .Už jsme ji dlouho neslišeli svami zpivát třeba písničku Měsíc. Zdrávý vás fanouškové z Hradce Králove Michal a Martin.
 • 14.10.2010 M.K.Nor 2DVD "Mňága a Žďorp on stage" už můžete objednávat i v našem e-shopu!
 • 14.10.2010 alík Super, díky, objednávám! :) Mňága forever!
 • 14.10.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Ahoj! ON STAGE si můžete objednávat už dnes, tak neváhejte! -:) Rozesílat je, jak jsem psal o kousek níž, začneme v pondělí 18tého, to jest za tři dny a kousek. -:). Já osobně mám s Bontonlandem dobré zkušenosti. Dokonce mi kdysi něco vyhledali ve skladu! Ale to se může stát i tam, že člověk narazí na otráveného prudiče...Nenechte se odbýt a ani si nenechte zkazit dobrou nálada!!! -:)
 • 14.10.2010 rad bych si take objednal dvd pres vas web. znova otravovat neochotnou pani v bontonlandu necim jako nakupem se mi opravdu nechce. preji hezky den
 • 13.10.2010 alík A přes ofiko web půjdou objednávky na DVD kdy? Rád bych si ho objednal, plus něco k tomu, daleko radši z Vašeho webu než z Bontonlandu. Díky.
 • 12.10.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Přátelé a kamarádi! DVD On stage už si můžete objednávat. Obsah: dvd 1 dvouhodinový koncert z Lucerna music baru, dvd 2 film Petra Zelenky Mňága - Happy end a všech 28 klipů, které jsme kdy natočili.Celkem 5 hodin obrazu a hudby. Cena v našem e- shopu 299,- Rozesílat je začneme v pondělí 18.10., což je den, kdy se dvd objeví i na pultech obchodů. Mšjte se hezky!!!
 • 11.10.2010 Richard Ahoj, bude možné si objednat nové DVD v e-shopu ? Už se na něj těším.
 • 10.10.2010 Bob Ahoj. Opravdu v těch Budějkách budete hrát ve Velbloudu, protože to jest klubík dosti malý. Vejde se tam max. tak 100 lidiček a to už se tam nedá skoro projít. Každopádně je supr, že dorazíte. Jen nevím jestli se na vás dostanou všichni, kdo budou chtít.
 • 09.10.2010 Lukáš Opravdu dobrý marketingový tah, vydat DVD zrovna na můj svátek! :-) A jinak, díky vám za to, že děláte i po těch dvaceti letech hudbu tak, jak to cítíte a jak Vás to baví - upřímně můžu říct, že moje nejoblíbenější alba jsou Furt rovně, Valmez rock city a Chceš me? Chci tě! a obecně mám radši tvorbu z první dekády Vaší hudební existence, ale stejně tak jsou fanoušci, kteří to mají naopak. Takže myslím, že všechno sedí. Dokukud nevidím Vaše CD u pracího prášku a Vaše obličeje v přiblblé estrádě, su klidný a spokojený fanoušek :-) Mějte se pěkně a nashle v Brně!
 • 07.10.2010 Smajlinka Zdravim bubeníka, kterej nepodepisuje masný kelímky a tácky :DDDD TÝPEK :DDD
 • 06.10.2010 Lukkky Ahoj...je my 16...a mnagu znam od te doby co ju tata pouštěl v aute když my bylo 7 xD asi od te doby jsem si zamiloval pisnicku Myslel jsem si ze je to laska :) dodnes si ju pouštim a zpivam :)Vaše texty jsou prostě nádherne jako by někdo zpival muj život :) jste prostě nejlepší česka kapela :):) a at si každej kdo chce řiká že je to stary :) pro mě jste prostě nej :)
 • 06.10.2010 Peťa Víte co,hoši,dojít někam a začít kritizovat,to dnes umí kde kdo,v tom jsme mistři světa. Tady tahle otázka je vysoce indiviuální. Mně to nuda nepřijde,já si např. Na stanici polární rád poslechnu. Ale přijít a říct "Proč jste tak nudní,když jste předtím byli zábavní,mě to brutálně nudí", mi nepřijde moc košer. Jasně,ve 20ti má člověk jiný pohled na svět než ve 40ti a o tom to je. To,že VÁS to nebaví,to je VÁŠE věc. To,že se člověk mění,to je věc každého z nás. Chtěli jste znát pocity Mňágy,ale zvolili jste nevhodnou cestu. Proto se spíš nejdřív zkuste zamyslet sami nad sebou,než to budete chtít po někom jiném. A už bych se v tom nepitval,mě už "brutálně nudí" toto téma. Mějte se všichni hezky a zkuste brát život s nadhledem :-) Už se těším do Brna,tam to bývá nejlepší!
 • 06.10.2010 Martin Připadá mi, že Petr Fiala Huga pěkně utřel za to že nechválí. Neřekl bych, že si tady Hugo vybíjí frustraci z mládí v prdeli atd. Mňága ho zajímá a chtěl znát váš názor. Ještě mu tady někdo napíše, že je duševní mrzák. Možná je to větší fanda Mňágy než ti co znají akorát Píseň kostelní apod. Taky jsem sem chtěl párkrát napsat ňákej dotaz nebo názor co mě zajímalo, ale nebylo by to jen pozitivní tak jak to tady čtu radši ne :-)
 • 05.10.2010 ajva ...hudba je tady proto, aby se poslouchala, né aby se kolem ní vedly rádoby hlubokomyslné kecy..je to jednoduché: líbí poslouchej, nelíbí neposlouchej :-)
 • 05.10.2010 Kečup Hugo (i vy ostatní): Mňágou žiju od jejích začátků, užil jsem si éru, kdy byl svět jen hodinový hotel, takže beru i to, že se Fili a kapelka prokopali ven. Ano, rezonovaly mi melodie i texty "veselých písniček o smrti" a jsem rád, když něco kultovního z té doby minulé zazní na koncertech, stejně jako dnes jsem nadšený, že mě ti samí lidičkové dokážou naprosto přirozeně hodit do eufórie. Ta cesta má svůj průběh i logiku. A když si projdeš poctivě celou diskografii, najdeš si i v těch novějších albech něco pro uspokojení nostalgických potřeb. Máme je v sobě všichni, jako i naději. Papa :-)
 • 05.10.2010 Peťa Hugo,já neznám jedinou kapelu,která by po pětadvaceti letech dělala lepší hudbu než v jejich začátcích. Naopak když dneska vidím,co vzniká za kapely,tak Mňága je pořád jednou z nejlepších kapel u nás. A na jejich koncertech je parádní zábava a lidi odchází s úsměvem na rtech. Takže co si víc přát? Kluci,dělejte hudbu tak,jak vás baví a dělejte ji pro ty,kteří vás rádi poslouchají. A je mezi nimi i plno skalních fanoušků z dob počátečních. Děkuju,že jste
 • 04.10.2010 Martin Knor Proboha, Hugo z hor, to jsi fakt čekal, že Ti napíšu: "No jo, stojí to za prd, děláme to už jenom pro peníze, vím, že je to plytké a blbé a osypu se pokaždé, když lezu na pódium..." ? To myslíš vážně??? Ano, brutálně Tě to nudí, nezbývá, než si najít nějakou "hlubší" kapelu. A já, protože mě to baví, zůstávám. Omlouvám se, ale doufám, že tady ještě nějaký pátek prudit budem. Měj se a pozdravuj kamarády.
 • 04.10.2010 martin http://www.bontonland.cz/mnaga-a-zdorp-on-stage/
 • 04.10.2010 Vláďa Je vidět, že si mě moc nepochopil. Já nemluvim o tom, jestli se někomu koncert jako takovej líbil nebo ne... Samozřejmě co se líbí jednomu, nemusí brát druhýho, to je jasný a tobě ani tvým známým co byli v Maršově to neberu. Jen mluvim o definici komerční a nekomerční hudby a Mňága je pro mě absolutní symbol tý nekomerční a myslim, že každej kdo se do jejich hudby zapooslouchá a jde na jejich koncert musí tohle uznat, ať už se mu ta hudba jako taková líbí, nebo ne. Je vidět, že si to užívaj, hrajou podle sebe, kašlou na nějaký trendy, neserou se do žádnejch médíí... A to je třeba pro mě osobně hodně důležity... To je celý, já končim a omlouvám se všem za tuhle naší soukromou diskuzi...
 • 04.10.2010 Hugozhor Ale dík za diskuzi. Nemyslel jsem to zle. Alespoň jsem zjistil, že mít jiný názor znamená mít problém. A že autoprojekce opravdu funguje.
 • 04.10.2010 Hugozhor Vláďa: Já se nesnažím o nějakou váhu mých příspěvků. Nejsem snad v soutěži o co nejhodnotnější příspěvek. Vím o čem mluvím. Nikdo nemůže znát mé pocity lépe jak já. Já mluvím o svých pocitech. Nevím, proč za vším vidíš problém. Já tu neřeším žádné problémy. Své ani nikoho jiného. No tak chyby děláme všichni. Možná, že jsem té kapele rozumněl a možná již nerozumím. Možná mám nedostatky já. Když se ale budu bát zeptat, tak se toho moc nedozvím. Nějakých koncertů jsem se zůčastnil. Lidi, kteří je ale navštěvovali se mnou, je viděli naposledy v Horním Maršově a říkali mi, že to prostě nešlo. Takže to není jen můj názor tedy "problém". Zajimavé. Mít odlišný názor je problém a mít správný názor je znát fakta. O jakých faktech to píšeš?
 • 04.10.2010 Vláďa Hugo: Přidávej si kam chceš co chceš... Když si ale schopnej napsat něco v tom smyslu, že Mňága dělá hudbu, aby se dobře prodávala (což v podstatě znamená, že je komerční) tvý příspěvky pak podle mě absolutně ztrácej váhu, dokazuješ, že nevíš o čem mluvíš a ten tvůj "názor" se stává spíš tvym problémem... To neni o názorech, ale o faktech... Možná je to o tom, že je nechápeš, nebo sis je ani pořádně neposlechl, nezamyslel ses nad jejich textama, nezašel na koncert... Nevim...
 • 04.10.2010 Hugozhor Vláďa:Četl jsem v hlavičce této diskuze "Přidej názor" Tak jsem myslel, že to není problém. Jsou snad nějaké názory vhodnější a jiné méně? Kdyby tam bylo napsáno "Přidej jen glorifikující názor", tak bych samozřejmě nic nepsal. Snad jsem to tu tedy moc nezašpinil. Pokud to někoho pobouřilo, tak se mu omlouvám za svou přítomnost.
 • 04.10.2010 Hugozhor Vláďa: zvědavost jako problém? Proč se chodí do diskuze? Jen, aby se přikyvovalo? To už tu jednou bylo. A je to tu evidentně pořád. Fasáda se změnila ale obsah zůstal stejný. Ne-li skytější a tím horší.
 • 04.10.2010 Vláďa Tak myslim, že už jsi nám tu Hugo dostatečně vysvětlil svůj problém, kterej s tebou očividně moc lidí nezdílí a můžeš se vrátit zpátky do hor... Nic víc, nic mín... Mňága forever!!!
 • 04.10.2010 Hugozhor míra z Rakovníka: Depresemi netrpím a navíc mi ta hudba dřív nepřišla depresivní. Spíš naopak. Měla v sobě živý náboj. Bylo to hravé. Prostě v tom byl život. I když to někomu paradoxně přišlo naopak. Depresivní mi to příjde spíš dnes právě proto, že to je pro mě jak desetkrát vyvařená kost a žádnou sílu v tom necítím. Ale někoho jiného to může bavit. Mě jen zajímá v čem je ta změna toho mého vnímání muziky jedné kapely. Prostě texty nám příjdou plytké, kdysi měly hloubku. Hudba jednodušší. Tak nás jen zajímalo, čím to je, že to na nás tak působí. Prostě jsme zvídavý. To k člověku patří. Možná je to námi a možná vámi. Proto se ptám. Třeba se dozvím i něco o sobě. Martin Knor: Však já po nikom nechci, aby něco měnil ani mu něco vyčítat. Jen jsem to probíral se známými a chtěl jsem jen vědět, jak to vidíte lidi zde. Nic víc, nic míň. Prostě nás napadla myšlenka a chtěli jsme znát postoj druhé strany. Petr Fiala: Já se jen ptal. Mě to jen zajímá. Mně je šumák, co si děláte, když vás to baví a baví to i někoho jiného, tak je to fajn. Nemám s tím problém. Plno lidí baví třeba Eva a Vašek a mě ne a taky to neřeším. To je každého věc. Jen jsem byl zvědavý, co se dozvím od vás. Prostě v tom cítíme rozdíl a chtěli jsme vědět v čem to je. Nic víc. Nic míň. Žádné další emoce jsem s tím nespojoval. Čingischán: No právě.
 • 04.10.2010 Woohp zdar hoši , prosím vás, nedaly by se někde sehnat noty na píseň Kafe ,nikde je nemůžu najít. Jinak v Ově super koncert ,sranda byla při 3. písni s tím bzučením :D Blbec z Hor: jo je to nejspíš v tobě !
 • 04.10.2010 Čingischán Pro Huga z Hor: Budoucnost nikdy nepříjde do země Idiotůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 03.10.2010 PETR FIALA, MŇÁGA Já opravdu obdivuju Martina, že má sílu odpovídat každému nespokojenému fanouškovi, který si zde většinou jen vylívá nějakou frustraci ze svého života....mládí v prdeli, revoluce ukradená, na chmel už asi nikdy nepojede a kdysi oblíbená kapela ho dnes nudí, a to dokonce brutálně - tak kdo za to může?! -:) Hodně štěstí!!!
 • 03.10.2010 M.K.Nor Hugo z hor: To si budeš muset přebrat sám v sobě, co se přihodilo. Samozřejmě, že jsme se všichni změnili. No a teď jsme se octli každý jinde - to je holt život, smiř se s tím. Mně osobně taky některé kapely z mládí vydržely dodnes, některé ne - co s tím? Mám jim napsat, aby to dělali jinak? Už jsem to tu psal několikrát: děláme si co chceme, hrajeme co nás baví; toť vše, měj se hezky.
 • 02.10.2010 míra z rakovníka Dost dlouho mne překvapuje,jak lidi stírají texty a muziku.Myslím,že kdo má rád hudbu Mňágy a Ždorp z minula,má si co najít i dnes. Deprese jsou nemoc,a ten kdo je vyhledává je ještě větší duševní mrzák,než ten kdo jimi trpí od přírody.
 • 01.10.2010 Rockerr Hugo z hor-je to jednoduché-co bylo to už není a co je to se mění. Anebo-nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně. Chápeš? Já si prožil Mňágu hodně intenzivně kolem roku 1992-4, bylo mi dvacet, všechno před sebou, mojí tehdejší holce se Mňága taky líbila.....postupně to vyprchávalo....holka utekla za jiným......mám jen první tři desky, léta jsem to moc nesledoval...po letech jsem kluky slyšel před asi 4 rokama na Trutnově, to mi přišlo hodně slabý. Vloni na Trutnově jsem chtěl jít radši na pivo než zase na Mňágu, nakonec to byl výbornej koncert a letos v Lužný to byl skvělej koncert. Tak co s tím? Uvážím-li že Mňága pořád si drží svojí lajnu pořád, asi to bude spíš o nás než o nich......kdo ví.....ale Made in Valzmez si pouštím pořád.....
 • 01.10.2010 Hugo z hor Dík za odpověď. Tak v čem to je? Je to věkem? Cítíte rozdíl mezi tím, co jste vymýšleli před 15 a více lety a dnes? Samozřejmě, že mě v dnešní době napadne něco ve stylu, jak zpívá jedna mladá kapela "dostali nás, dostanou vás". Zrovna tak jako dříve kralovalo popu něco, čemu říkám "hloubavý pop" Depeche Mode či The Cure a dnes vládne ?pop Lady gaga. Tak mi příjde, že jste hrávali "hloubavý rock" a dnes se pro mě hodíte tak do znělek reklam. Hodně mě to i další lidi dříve bavilo. Byla jste pro nás kultovní kapela. Mám vás spojené s chmelem a vůbec s časy na škole. Dnes mě to brutálně nudí. Jako by to bylo hráno pro jiné lidi a nebo jste se museli změnit vy. Takže pokud to není přizpůsobením jiné skupině lidí, musí to být ve vás. Je to tedy věkem? A nebo je to ve mně? Ale ten pocit má více lidí. Takže v nás?
tvůj názor
starší příspěvky