Názory

Mňága & Žďorp Přidej názor
Únor 2017
 • 23.02.2017 Peppa Už se těším na koncert v Ostravě. Zahrajete zase Dveře do pokoje?
 • 14.02.2017 Radek Langr DÍKY. Už vše v pořádku dorazilo - a poučení ? - Heeej - Když jsi v tísni řekni to písní - Heeej
 • 08.02.2017 Martin Knor Radek Langr: bohužel se nám nepodařilo zásilku dohledat, omlouváme se za Českou poštu a posíláme znovu.
 • 08.02.2017 Radek Langr Ahoj, tuším, že 99,9% startérů se dočkalo. Jsem ta 0,01% chybka, které nic nedošlo. Tak to zkusím popopopostrčit. SONG SMUTNÉHO STARTÉRA Chtěl jsem Vás jenom podpořít, na startovač pár korun zas trochu přihodit, ale pak balík nepřišel, a hádejte proč … no přeci Ne, teď ne! sou vánoce! Ne, teď ne! Točíme desku! Ne, teď ne! až jindy! Tak kdy? Na svatýho Dyndy! a tak stojím ve frontě na štěstí, strachy už nevím co napsat a co říct, pořád koukám do mailu do pošty, a tiše si doufám že to snad dodají, Poslal jsem prachy a čekám na štěstí na ten krásnej XXX BALÍK a stránky, stránky v kalendáří lítají Dnes ještě ne! Až jindy! Dnes ještě ne! Až jindy! Dnes ještě ne! Až jindy! Tak kdy? Na svatýho Dyndy! Tak volám za Mňágou že snad si čas najdou a jediný, co mi dovedeš říct, je ??? Radek Langr - Brnó
 • 04.02.2017 Karol IV. INCIDENT - "Vráťte nám naše meno", skaldba pojednáva o tom, že nacisti ukradli tradičným skinhedom meno - SKINHEADS! :) https://www.youtube.com/watch?v=yF4BM0mxF4k
Leden 2017
 • 31.01.2017 Richard Maršík Ahoj, chtěl jsme se zeptat jestli neplánujete reedici Vašeho výborného alba "Furt rovně" díky hezké dny všem.
 • 07.01.2017 Martin Knor MARA: vinyl bude (pokud všechno půjde jak má) hotový 1.6. a bude k dostání určitě minimálně v našem e-shopu. KAMIL: Kladno v našem fermánku na rok 2017 není. Jak říkáme my Valaši: tož, we'll see...
 • 03.01.2017 Kamil Už prosíme zase po dlouhé době nějaké to Kladno! Město Martina EL Knora tolik oblíbené.. :) :) :) :) Ať se daří..
Prosinec 2016
 • 27.12.2016 Mara Ahoj, nějak jsem nestihl ten Startovač. Bude možné si Valmez na vinylu koupit i bez toho? A kdy vinyl bude? :) Predem diky za odpoved Mara
 • 27.12.2016 Pája Chci Vám poděkovat , za to ,co děláte, a jak to děláte, Protože to děláte moc dobře. :) Ať se stejně, nebo možná ještě lépe daří i v příštím roce. Užijte si vánoční svátky a co nejdelší zasloužený odpočinek... A budu se těšit v plné síle v novém roce. Třeba v dubnu v Havlíčkově Brodě :) Ať jste stále takoví, jací jste, protože takové Vás máme rádi. Přejme si, ať i v novém roce najdeme všichni cestu, co může být cíl...... :)
 • 24.12.2016 Honza Ahoj, dnes jsem dostal k Vánocům podepsaný kalendář. Všechny ostatní dárky letěli ke zdi a já listuju a listuju a příjde mi, že je to nekonečný. U několika stránek s úryvky textů se mi trochu stáhne krk a nějací duchové mi pod očima začnou krájet cibuli (,protože jinak to u chlapa být nemůže, ne?). Opravdu mě v životě tlačíte dopředu a dělejte to dál.
 • 18.12.2016 Márty Dnes a zitra tise zavidim ze sichty Lucerna music bar :-( Drzte se tam,,at se dari! :-)
 • 18.12.2016 Márty Zdravim vsechny.dnes je tomu dvacettri let,na den presne kdy jsem poprve slysel Mnagu a Zdorp...Jeste si nezapomenouut,dat pusu...jeste maji srdce z jednoho kusuu :-) Diky za skvelou muziku ktera u nas nema konkurenci,jen tak dal...Márty
 • 18.12.2016 Stýv a Jana Velké poděkování za fantastický 'adventní' koncert včera ve Vysokém Mýtě !!! Už dlouho jsme si tak neužili poctivou muziku a 'šou', takový odvaz pro nás nebyl ani květnový koncert Mumford & Sons. A taky něco jako omluva: Intenzita naší "žádosti" o přídavek nebyla slabší proto, že bychom málo chtěli abyste pokračovali - my už opravdu nemohli! To víte, pokročilý věk (ročník 57 a 60), artroza kolena, sedavé zaměstnání, příprava vánoc a pak dvě hodiny zpívání, skákání a tleskání :-D PF 2017, všem pevné zdraví, ať furt šlapete jako včera! Těšíme se další koncerty!
 • 17.12.2016 Vont Děkuju za odpověď. Přeji všem krásné a pohodové svátky a ať se kapele pořád daří. Ahoj Vont
 • 17.12.2016 PETR FIALA, MŇÁGA Pro VONI: To bylo v Životicích na zámečku v půlce osmdesátých let. Byl jsem tam naposled tak deset let nazpátek a pokecali jsme s rodičema i s klukama - chlapama. :-) Bylo to fajn, byli všichni pořád stejní, laskaví a obyčejní. Paráda.
 • 16.12.2016 Vont Nazdar hoši, už dlouho se vás chci zeptat na jednu věc, měl jsem k tomu dost příležitostí, ale nikdy nebyl ten správný okamžik :) Kdysi jsem na ČT2 viděl dokument o vaší kapele (bylo to točený asi v roce 1994, možná 1997) Bylo to hlavě o vašich začátcích a tam Petr říkal, že jste začínali hrát někde na nějaké farmě u jedné paní, která měla dva syny oba zrzavý a trochu nějak postižený (nevím jak a taky nevím jestli si to dobře pamatuji, už taky nejsem poslední model :D  ) A že to byli vlastně první vaši fanoušci, protože je ta muzika strašně brala. No a mě by hrozně moc zajímalo jestli jste s nimi ještě v nějakým kontaktu a jestli třeba chodí na koncíky, nebo jestli vás ještě poslouchají. Nebo to už všechno odvál čas? Zdraví vás a všem přeje vše nejlepší váš Fanoušek ze Sokolova. PS: nejspíš to nebylo slyšet Martine, ale v K.V. v liďáku jsem ti přál vše nejlepší k svátku :D))) byl to jeden z těch lepších koncertů, tak vám za něj moc děkuji, užil jsem si to.
 • 15.12.2016 PETR FIALA, MŇÁGA Ahoj! K výměně bubeníka: Bylo to naprosto zásadně a nezbytně nutné pro další NORMÁLNÍ existenci kapely. Myslím si, s dovolením :-), že Marcel se k nám hodí naprosto perfektně, nové písničky na novou desku, se kterýma jsme se dva roky srali, protože Koudyš jen mechanicky přehrával noty z demáčů, jsme s ním dodělali za tři dny. Opravdu jsme s nima nic jiného neudělali, jen jsme je zahráli s jiným bubeníkem a najednou to, co tak dlouho nefungovalo, fungovalo báječně. A byla radost, a je dál. :-) Marcel mluví, odpovídá, je veselý, otevřený, neodpočívá během hraní a miluje bubny. Všichni jsme ožili. Stačí to takhle? :-)
 • 14.12.2016 Honza Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli stihnete rozeslat kalendáře ze startovače do Vánoc. Jinak jste samozřejmě stále parádní, ale to se beztak všeobecně ví, takže to je zbytečné psát. Hezké svátky všem.
 • 06.12.2016 Nšo-či Ahoj kluci, Koudyš mi mezi vámi taky chybí.....nový bubeník hraje fajn, ale prominte, mezi vás se nehodí, muj dojem z koncertu.
 • 04.12.2016 HB Zdravím Mňágu, asi jsem mimo a jistě se už tady na to někdo ptal, ale moc by mě zajímalo, proč jste změnili bubeníka ? Koudyš bych skvělej, samozřejmě stejně jako zbytek kapely :) Prostě mi na podiu s váma chybí a mrzí mě to !! Teď po koncertě v Sonu jsem se na to ptal chlapíka, co prodával cd a ten mi pověděl, že je to na dlouhý povídání.. Tak třeba se tu dozvím víc. Anebo až ve Petr píše 2 :)) Díky.
tvůj názor
starší příspěvky