Novinky

Mňága & Žďorp
Červen 2023
 • 28.06.2023 Máme pro vás připravený TAJNÝ PLÁN! Přijďte ve čtvrtek 29. června na náš koncert do Ledáren Braník. Do mobilu si stáhněte aplikaci Get Moments (je zadarmo). V aplikaci se přihlaste k události MŇÁGA A ŽĎORP. Na koncertu natočte celou písničku... (nápověda tady nahoře a navíc vám to v Braníku řekneme). Natáčejte cokoliv, kamarády jak tančí, sebe jak zpíváte, všechno, co se vám líbí. Vydržte celou písničku, natáčení nepřerušujte. Natočené záběry pak odešlete přes aplikaci. Vaše záběry použijeme pro nový oficiální klip. A každý, kdo záběry pošle, dostane navíc svůj vlastní klip, kde jeho záběry budou hrát hlavní roli.
 • 01.06.2023 MÁME NOVOU AGENTURU Po dlouhých letech jsme změnili agenturu. Nově se o nás budou starat David Macháček (management) a Veronika Pevná (booking koncertů). Zuzaně děkujeme a přejeme jen dobré v dalším životě. Zapište si prosím nové kontakty:
  david.mnaga.zdorp@gmail.com
  736 531 269

  veronika.mnaga.zdorp@gmail.com
  774 318 606

  Další nové koncerty na zbytek letošního roku, rok 2024 a další už poptávejte u Veroniky a Davida, děkujeme! 😉👍
Prosinec 2021
 • 10.12.2021 KONCERTY BUDOU NA JAŘE Ze zdravotních důvodů jsme museli bohužel zrušit všechny letošní koncerty. Sledujte náš facebook, máme pro vás na leden a únor 2022 překvapení! Děkujeme! Opatrujte se!❤
Říjen 2020
 • 07.10.2020 Doupě Mekyho Žbirky

  Doupě Mekyho ?birky

  V archivu ČT můžete shlédnout pořad Doupě Mekyho ?birky, jehož natáčení jsme měli nedávno tu čest se zúčastnit. Zahráli jsme dvě písničky a Petr si popovídal s Mekym. Tož mrkněte!
 • 04.10.2020 Podpořit naše nové album můžete na serveru STARTOVAČ ! Děkujeme!
Březen 2020
 • 22.03.2020 Dva nové klipy Klip k písničce VTEŘINY VĚČNOSTI natočil Tomáš Krejčí s našimi milými startéry - Kristýnou, Karlem, Jiřím a Mišom (áno, správne, Mišo je náš kamarát zo Slovenska). Jsou to skvělí herci a klip se jim i týmu kolem Tomáše moc povedl! Natáčení se téhle partě tak líbilo, že se rozhodli natočit ještě jeden klip a kapele ho věnovat. Volba padla na písničku ŽÁDNEJ STRACH a před kameru si přizvali své ratolesti a kamarády. My jim všem MOC DĚKUJEME!
 • 11.03.2020 Březnové koncerty Vzhledem k zákazu kulturních akcí na dobu neurčitou jsme se s pořadateli březnových vystoupení domluvili na uskutečnění koncertů v náhradních termínech, až se situace uklidní. Pravděpodobně to budou čtvrtky, protože víkendy máme víceméně obsazené do konce roku. Budeme se snažit, aby to bylo co nejdřív a abyste se o tom včas dozvěděli. Takže lístky se zatím nevrací, poprosíme vás o trpělivost a o to, abyste občas mrkli sem, nebo na náš fb, jak to vypadá, děkujeme Moc!